Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Balvu
filiāle

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2015-06-09
Balvu filiāle informē, ka 2015.gada 17.jūnijā plkst. 14.00 notiks Aktīvo nodarbinātības pasākumu realizāciju izvēles komisijas sēde, kurā tiks izskatīti līdz 2015.gada 10.jūnijam (ieskaitot) iesniegtie darba devēju pieteikumi ESF projekta ”Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” īstenošanai, aktīvā nodarbinātības pasākuma ”Pasākums noteiktām personu grupām” ietvaros.

ESF projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana

2014-06-06

Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiālē darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001) ietvaros ir noslēgusies.

 


 
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)


Atvērto durvju diena NVA Balvu filiālē

2013-09-26
27.septembrī no pulksten 10.00 līdz 14.00 NVA Balvu filiālē būs atvērtas durvis visos kabinetos un apmācību klasē, apmeklētāji varēs iepazīties ar filiāles darbu un darbiniekiem, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, savukārt pulksten 14.00. notiks NVA darbības un aktuālo pakalpojumu prezentācija. Piedalīties Atvērto durvju pasākumā aicināti visi interesenti. Kontaktpersona: filiāles vadītāja Sandra Kindzule, 29341900,
Aplūkot e-pastu

Atvērto durvju dienu visā Latvijā organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes iestādēm. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes atvērtas visiem, kas vēlas no "iekšpuses" iepazīt valsts pārvaldes institūciju ikdienas darbu un klātienē komunicēt ar amatpersonām un speciālistiem. Atvērto durvju dienu ik gadu rīko arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA).


Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana

2013-07-18

Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001) ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 


10.decembrī Balvu Amatniecības vidusskolā Balvu novada Dome sadarbībā ar Izglītības ministriju organizēja konferenci

2012-12-17

Konferencē "Profesionālās izglītības attīstības tendences un iespējas Ziemeļlatgalē" ar ziņojumiem uzstājās Izglītības ministrijas Profesionālās izglītības un vispārējās izglītības departamenta direktora pienākumu izpildītāja, Profesionālās izglītības nodaļas vadītāja Ina Vārna, novada domes priekšsēdētāja vietniece Ināra Ņikuļina, NVA Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule, Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Tiltiņa. Konferencē piedalījās arī Krāslavas, Rugāju un citu novadu pārstāvji, Balvu novada skolēni, profesionāli tehnisko izglītības iestāžu audzēkņi, izglītības iestāžu vadītāji, pagastu pārvaldnieki, Domes deputāti, darba devēji, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, vecāki.

NVA Balvu filiāles vadītāja savā prezentācijā iepazīstināja klātesošos ar jauniešu bezdarba situāciju Ziemeļlatgalē un informēja par NVA īstenotajiem pasākumiem (t.sk. profesionālo apmācību, karjeras konsultācijām) šis problēmas risināšanai.

Konferences dalībnieki darba grupās izstrādāja konkrētus priekšlikumus profesionālās izglītības attīstībai Balvu novadā.

 

 

Konferenci atklāja Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ināra Nikuļina
 
 
NVA Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule
 

 


Atvērto durvju diena NVA Balvu filiālē

2012-10-02

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad 28.septembrī visā Latvijā organizēja Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes bija atvērtas ikvienam interesentam un piedāvāja ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem. Tā bija iespēja iepazīt valsts pārvaldi no cita skata punkta!

Arī  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiāle piedalījās šajā pasākumā. Apmeklētāji varēja saņemt karjeras konsultācijas, kā arī iepazīties ar NVA darbību, pakalpojumiem  un nodarbinātības pasākumiem. Šīs dienas ietvaros filiāli apmeklēja 35 apmeklētāji – skolēni, darba devēji, mācību iestāžu pārstāvji.

 

 

 

 

 
 
 

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv