Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Balvu
filiāle

10.decembrī Balvu Amatniecības vidusskolā Balvu novada Dome sadarbībā ar Izglītības ministriju organizēja konferenci

2012-12-17

Konferencē "Profesionālās izglītības attīstības tendences un iespējas Ziemeļlatgalē" ar ziņojumiem uzstājās Izglītības ministrijas Profesionālās izglītības un vispārējās izglītības departamenta direktora pienākumu izpildītāja, Profesionālās izglītības nodaļas vadītāja Ina Vārna, novada domes priekšsēdētāja vietniece Ināra Ņikuļina, NVA Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule, Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Tiltiņa. Konferencē piedalījās arī Krāslavas, Rugāju un citu novadu pārstāvji, Balvu novada skolēni, profesionāli tehnisko izglītības iestāžu audzēkņi, izglītības iestāžu vadītāji, pagastu pārvaldnieki, Domes deputāti, darba devēji, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, vecāki.

NVA Balvu filiāles vadītāja savā prezentācijā iepazīstināja klātesošos ar jauniešu bezdarba situāciju Ziemeļlatgalē un informēja par NVA īstenotajiem pasākumiem (t.sk. profesionālo apmācību, karjeras konsultācijām) šis problēmas risināšanai.

Konferences dalībnieki darba grupās izstrādāja konkrētus priekšlikumus profesionālās izglītības attīstībai Balvu novadā.

 

 

Konferenci atklāja Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ināra Nikuļina
 
 
NVA Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule
 

 


Atvērto durvju diena NVA Balvu filiālē

2012-10-02

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad 28.septembrī visā Latvijā organizēja Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes bija atvērtas ikvienam interesentam un piedāvāja ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem. Tā bija iespēja iepazīt valsts pārvaldi no cita skata punkta!

Arī  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiāle piedalījās šajā pasākumā. Apmeklētāji varēja saņemt karjeras konsultācijas, kā arī iepazīties ar NVA darbību, pakalpojumiem  un nodarbinātības pasākumiem. Šīs dienas ietvaros filiāli apmeklēja 35 apmeklētāji – skolēni, darba devēji, mācību iestāžu pārstāvji.

 

 

 

 

 
 
 

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina uz Atvērto durvju dienu

2012-09-25

28. septembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiālē (Bērzpils iela - 2a) notiks Atvērto durvju diena. Šajā dienā, pēc īpaši šim pasākumam izstrādāta plāna, ikvienu aicinām apmeklēt NVA un iepazīties ar NVA darbības specifiku un ikdienas darbu.

 

Atvērto durvju dienas plāns:

 

  • 10.00 notiks prezentācija par NVA pakalpojumiem (bezdarbniekiem, strādājošajiem, skolēniem, darba devējiem un citiem interesentiem).

 

 


Pārrunā sadarbības jautājumus

2012-09-10
28.augustā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiālē notika seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras un sabiedrisko organizāciju sadarbība nodarbinātības veicināšanā”.

Semināru atklājot, NVA Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule akcentēja nevalstiskā sektora lomu un nozīmi sabiedrībā. Viņa uzsvēra, ka zinot to, ka nevalstiskās organizācijas sniedz cilvēkiem iespējas uzlabot savu un citu sabiedrības locekļu dzīves kvalitāti, profesionāli pašapliecināties un augt personībām, jo īpaši svarīgi veidot saikni starp NVA un nevalstisko sektoru tādas ekonomiski un sociāli smagas problēmas risināšanā kā bezdarbs.

Semināra sākumā S.Kindzule raksturoja bezdarba situāciju un problēmas NVA Balvu filiāles teritorijā.

Semināra noslēgumā nevalstisko organizāciju pārstāvji dalījās pieredzē par projektu realizāciju un sadarbību ar NVA.

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei ANP "Pasākums noteiktām personu grupām"

2012-05-11

Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiālē, darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā „Pasākumi noteiktām personu grupām” invalīdu darba vietu izveidošanai specbudžeta un Eiropas Sociālā fonda atbalstu īstenotajā projektā „Pasākumi noteiktām personu grupām” (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)ietvaros ir beigusies.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 


Balvu filiālē viesojās Balvu pamatskolas audzēkņi

2011-04-07

2011. gada 6.aprīlī projektu nedēļas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiāli apmeklēja Balvu pamatskolas 5. c  klases audzēkņi un viņu audzinātāja Ilga Adamoviča.
Skolēni interesējās par darba atrašanas iespējām Balvos un nodarbinātības problēmām.

 

Filiāles vadītāja Sandra Kindzule skolēnus iepazīstināja ar bezdarba situācija novados un pastāstīja par pakalpojumiem, ko NVA sniedz saviem klientiem. Šobrīd filiālē reģistrēti 3443 bezdarbnieki un bezdarba līmenis sastāda 23 %. Skolēni un skolotāja ar lielu interesi klausījās stāstītajā.

 

Apmeklējums izvērsās vēl jo interesantāks tad, kad skolēniem, lai izpētītu dažādas profesijas, tika dota iespēja intervēt NVA Balvu filiāles darbiniekus, tādējādi uzzinot katra darbinieka domas un izjūtas par darbu un profesiju, kuru viņi pārstāv.

 

Atvadoties filiāles vadītāja katram skolēnam dāvināja pildspalvu ar NVA logo, kā arī viens otram novēlēja veiksmi un izdošanos darbos, proti, NVA darbiniekiem – pildot amata pienākumus, skolēniem – čakli mācoties.


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv