Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Cēsu
filiāle

3.oktobrī notiks personu reģistrācija ESF projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”

2012-10-02
NVA Cēsu filiālē, Bērzaines ielā 15, Cēsīs, šī gada 3. oktobrī personu reģistrācija ESF projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personāmno plkst. 8.00 – 16.30.

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina uz Atvērto durvju dienu

2012-09-25

28. septembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Cēsu filiālē (Bērzaines iela - 15) notiks Atvērto durvju diena. Šajā dienā, pēc īpaši šim pasākumam izstrādāta plāna, ikvienu aicinām apmeklēt NVA un iepazīties ar NVA darbības specifiku un ikdienas darbu.

 

Atvērto durvju dienas plāns:

 

  • 10.00 - 12.00 filiāles darbinieki informēs interesentus par piedāvātajiem nodarbinātības, apmācību un konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, iepazīstinās ar karjeras pakalpojumiem un sevis izzināšanas iespējām, kā arī pastāstīs par darba iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Notika Labklājības ministres Ilzes Viņķeles reģionālā vizīte Cēsīs

2012-06-15


2012.gada 15. jūnijā Labklājības ministre Ilze Viņķele reģionālās vizītes laikā Cēsīs apmeklēja Cēsu novada domi, Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Cēsu Internātpamatskolu – Rehabilitācijas centru, kā arī NVA Cēsu filiāli.

 

 

Notiks informatīvā diena - diskusija

2012-05-25
Šī gada 4.jūnijā pulksten 15:00, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Cēsu filiālē, Bērzaines ielā 15, Cēsīs notiks informatīvā diena - diskusija Tūrisma un viesmīlības nozares darba devējiem par NVA nodarbinātības pasākumiem, aktualitātēm, tendencēm un sadarbības piedāvājumiem. Tikšanās laikā NVA Cēsu filiāles pārstāvji informēs Cēsu un tas apkaimes novadu tūrisma un viesmīlības nozaru darba devējus par aktualitātēm nodarbinātības jomā, sadarbības iespējām, aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanu.

Šādas informatīvās dienas – diskusijas tiks organizētas regulāri, lai aicinātu darba devējus no dažādām nozarēm uz kopīgu diskusiju ar mērķi noskaidrot nozares darba devēju aktuālākās problēmas, darba tirgus vispārējās tendences, identificēt uzņēmumiem nepieciešamo speciālistu pieprasījumu, kā arī lai veicinātu turpmāku NVA un darba devēju sadarbību.

Cēsīs norisinājies informatīvs EURES seminārs sociālo dienestu darbiniekiem

2012-05-17

Šī gada 11.maijā Cēsīs norisinājies informatīvs EURES seminārs sociālo dienestu darbiniekiem.

 

Semināra galvenais mērķis bija sniegt Sociālo dienestu darbiniekiem informāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk tekstā NVA) sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī informāciju par EURES pakalpojumiem darba meklētājiem.

Semināru pārstāvēja Cēsu, Priekuļu, Amatas, Pārgaujas un Līgatnes novadu pašvaldību Sociālo dienestu darbinieki. Pasākuma ievadā ar vispārīgu informāciju par NVA sniegtajiem pakalpojumiem un šī brīža nodarbinātības un bezdarba statistikas rādītājiem valstī kopumā, akcentējot rādītājus Vidzemes reģionā un pašā Cēsu novadā, iepazīstināja NVA Cēsu filiāles vadītāja Z.Meļķe. Semināra turpinājumā ar informāciju par pakalpojumiem dalījās NVA Cēsu filiāles darbinieki G.Mika, I.Kaupuža, I.Liniņa, E.Daukule, V.I.Rīdiņa, katrs iepazīstinot ar savos pienākumos ietilpstošā NVA aktīvā nodarbinātības pasākuma mērķi, uzdevumiem, galvenajiem nosacījumiem, rezultatīvajiem rādītājiem u.c., kā arī EURES konsultante I.Purmale plaši prezentēja EURES sniegtos pakalpojumus darba meklētājiem.

Semināra noslēgumā tā dalībnieki pozitīvi novērtēja sanāksmes tematiku un saņemto informāciju, kā arī atzina, ka šī informācija būs noderīga strādājot turpmāk savās novadu pašvaldībās ar klientiem.

 

 

 

 

 

Cēsīs norisinājies EURES seminārs Nodarbinātības valsts aģentūras Vidzemes reģiona filiāļu vadītājiem un EURES asistentiem

2012-05-16

Šī gada 27.aprīlī Cēsīs norisinājās EURES seminārs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vidzemes reģiona filiāļu vadītājiem un EURES asistentiem.

Semināra galvenais uzdevums bija veicināt NVA Vidzemes reģiona filiāļu vadītāju un EURES asistentu informētību par darba tirgus politikas tendencēm Latvijā un Eiropā kopumā.

Semināra dalībniekiem tika piedāvāta plaša un aizraujoša semināra programma, kur bija iespēja tuvāk iepazīties ar NVA EURES konsultantes I.Purmales sniegto prezentāciju „EURES pakalpojumi darba devējiem”. NVA projekta karjeras konsultante E.Daukule sniedza informāciju par Valsts izglītības attīstības aģentūras piedāvāto Leonardo da Vinci mobilitātes projektu iespējām, dalījās ar 2011.gada novembrī gūto pieredzi ES mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci mobilitātes projektā „Nodarbinātības speciālistu mobilitāte-kvalitātes garants starptautiskās sadarbības veidošanā un uzturēšanā”, kur šīs programmas ietvaros NVA Cēsu filiāles vadītāja Zane Meļķe, projekta karjeras konsultante Evija Daukule un nodarbinātības aģente Inta Atslēga devās pieredzes apmaiņā uz Nodarbinātības dienestu Taranto, Itālijā. Seminārā dalīties pieredzē tika aicināts arī brīvprātīgais jaunietis Semih Ulukaya no Turcijas, kurš pārstāvēja biedrību „Jaunatne par iesaistīšanos”. Bija iespēja vairāk uzzināt par brīvprātīgā darba iespējām Eiropā, galvenajiem nosacījumiem piesakoties brīvprātīgajam darbam, kā arī līdz šim gūto pieredzi ņemot dalību brīvprātīgajā darbā ne tikai šeit Latvijā, bet arī jaunieša dzimtenē Turcijā.
Semināra dalībnieki pozitīvi novērtēja EURES semināra NVA Vidzemes reģiona filiāļu vadītājiem un EURES asistentiem organizēšanu, kā arī atzina, ka informācija par starptautisku projektu īstenošanas iespējām un jauniešu brīvprātīgā darba projektiem ir aktuāla, norādot, ka šāda veida tikšanās būtu nepieciešams organizēt arī turpmāk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv