Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Cēsu
filiāle

Jau nākamnedēļ Cēsīs notiks NVA vakanču gadatirgus

2013-03-12
2013.gada 22.martā no plkst. 10:00 – 16:00, Cēsīs, Cēsu Tūrisma un informācijas centrā (Pils laukums 9, Cēsis) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču gadatirgus pasākums.

Vakanču gadatirgos ar Aģentūras un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances dažādās jomās. Vienlaikus, gadatirgu apmeklētāji varēs uzzināt arī par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem.

Vakanču gadatirgus – tā ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu veicinot tā atpazīstamību un reputāciju darba tirgū, kā arī atrast piemērotus darbiniekus.

Gadatirgus laikā būs iespēja ne tikai klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Lai izmantotu šo iespēju, darba devējam jāsazinās ar NVA Cēsu filiāles Nodarbinātības organizatori Ivetu Liniņu (tālrunis: 64127775, e-pasts:
Aplūkot e-pastu
) un jāpiesaka sava vakance, lai Aģentūras darbinieki varētu atlasīt vispiemērotākos kandidātus. Personāla atlases pēc darba devēju pieprasījuma ir viens no Aģentūras pamatpakalpojumiem.

Notiks seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”

2013-03-11
 
 
SEMINĀRS

„Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”


Aicinām Jūs piedalīties seminārā „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”, kur kopā ar Jums vēlamies pārrunāt aktualitātes nodarbinātības jomā. Semināra laikā informēsim par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, aktuālo nodarbinātības situāciju, jaunajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām. Savukārt diskusiju blokā vēlēsimies dzirdēt Jūsu viedokli gan par pašreiz īstenotajiem, gan arī jaunajiem NVA pasākumiem!
 
Seminārs notiks 2013. gada 27. martā no pulksten 10:30 līdz pulksten 13.00, Cēsīs, Vienības laukumā 1 - viesnīcā „HOTEL KOLONNA Cēsis”, restorāna Alexis zālē.

Lūdzam par savu dalību seminārā informēt elektroniski NVA Cēsu filiāles nodarbinātības organizatori Ivetu Liniņu -
Aplūkot e-pastu
līdz š.g. 20.martam.
 

E-prasmju diena Cēsīs

2013-03-08
Trešdien, 20.martā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Cēsu filiālē norisināsies pasākums „E-prasmju diena”. Pasākuma gaitā jaunieši varēs saņemt praktiskus padomus par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) izmantošanu, lai uzlabotu savas digitālās prasmes un paplašinātu karjeras iespējas IT jomā.

Interesentiem konsultācijas sniegs gan NVA Cēsu filiāles darbinieki A.Apinis un E.Daukule, gan pieaicinātie eksperti no AS „Swedbank”. Šogad uzmanība tiks pievērsta ne tikai valsts un privāto iestāžu e-pakalpojumu ērtai lietošanai ikdienā – klātesošie tiks iepazīstināti arī ar Twitter, Facebook un citu sociālo tīklu piedāvātajām komunikācijas iespējām.

Ja esi jaunietis, kurš vēlas uzlabot savas digitālās prasmes, sociālo tīklu mērķtiecīgas lietošanas iemaņas, kā arī saņemt informāciju par jaunāko pieejamo e-pakalpojumu klāstu, būsi laipni gaidīts „E-prasmju dienā” 20.martā, NVA Cēsu filiālē Bērzaines ielā 15, 201.kabinetā plkst.11:00!

„E-prasmju diena” Cēsīs tiek rīkota starptautiskās „E-prasmju nedēļas” ietvaros, kas norisināsies no 18. līdz 22.martam. Projekts tiek realizēts jau ceturto gadu, iesaistot vairāk nekā 30 Eiropas valstis. Tā mērķis - popularizēt pieejamos valsts, IKT nozares un nevalstiskos e-pakalpojumus, kā arī organizēt e-prasmju apmācības un informēt par karjeras iespējām IKT jomā.

Latvijā „E-prasmju” nedēļas aktivitātes koordinē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA).

Papildus informācija par projekta aktivitātēm pieejama, sekojot saitei http://eprasmes.lv/

„Ēnu diena” Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiālē

2013-02-14

Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāles vadītāju Zani Meļķi šogad „ēnoja” Raunas vidusskolas 9.klases skolniece Liega.

 

Dienas pirmā puse tika pavadīta NVA Cēsu filiālē, kur „ēna” iepazinās ar vadītājas galvenajiem pienākumiem un ikdienas darba ritmu, pārējiem filiāles darbiniekiem, kā arī „ēna” izmantoja iespēju pie Karjeras konsultanta aizpildīt profesionālās piemērotības testu.

 

Dienas otrajā pusē tika apmeklēts Latvijas lielākais bērnu zinātnes centrs „Z(in)oo”. Uzņēmumā nodarbinātības pasākuma „Jauniešu brīvprātīgais darbs” ietvaros ir iesaistīti trīs jaunieši – bezdarbnieki – kuri strādā kā ekskursiju gidi.

 

Dienu noslēdzot Liega atzina, ka „ēnot” NVA filiāles vadītāju bija interesanti un viņa uzzināja daudz jauna gan par Nodarbinātības valsts aģentūru, tās piedāvātajiem pakalpojumiem, gan arī par vadītāja galvenajiem pienākumiem, kā arī par prasmēm, kompetencēm, kas nepieciešamas, lai kļūtu par vadītāju.

 

Mēs esam pateicīgi mūsu „ēnai” par interesi un dalību.
Uz tikšanos nākamajā „Ēnu dienā”!

 

 

 

 
 
 
 

 


Cēsīs norisinājās Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.c klases skolnieku organizēts labdarības pasākums

2012-12-20

Vakar, 19. decembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Cēsu filiālē, Bērzaines ielā 15, Cēsīs norisinājās Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.c klases skolnieku organizēts labdarības pasākums.

Kā pastāstīja klases aktīvākās skolnieces Dita Vīksna un Karīna Žiganova: skolā katru gadu tiek īstenots projekts „Labdarības diena”, kurā jaunieši iesaistās labo darbu veikšanā. Šogad Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolnieces, D. Vīksna un K. Žiganova nolēma šo pasākumu īstenot Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiālē, dalot NVA apmeklētājiem pašceptas piparkūkas ar klāt pievienotiem laba vēlējumiem Ziemassvētkos un Jaunajā 2013.gadā.

Meitenes pastāstīja, ka Nodarbinātības valsts aģentūru izvēlējušās, jo šeit ir daudz cilvēku, kuriem lieti noderētu neliels kārumiņš un pāris labu vārdu. Bezdarbnieki novērtēja meiteņu darbu, ar prieku saņemot katram individuāli sagatavotu piparkūku iepakojumu. D.Vīksna atklāja, ka piparkūku cepšanai, dekorēšanai un iesaiņošanai tika patērētas 6 stundas.

Noslēdzoties labdarības dienai, meitenes atzina, ka viņām bija gandarījums no šī pasākuma, kas cilvēkos raisīja prieku un labu noskaņojumu.

 

 

 

 

 Notiks seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”

2012-11-15

 

 

Cienījamo darba devēj!

Aicinām Jūs piedalīties seminārā „Nodarbinātības valsts aģentūras un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”, kurā kopā ar Jums vēlamies pārrunāt aktualitātes nodarbinātības jomā. Semināra laikā informēsim par nodarbinātības situāciju reģionā, sadarbības ieguvumiem, aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām. Savukārt diskusiju blokā vēlēsimies dzirdēt Jūsu viedokli gan par pašreiz īstenotajiem, gan arī jaunajiem NVA pasākumiem!

 

Seminārs notiks 2012. gada 28. novembrī no pulksten 9:30 līdz pulksten 13.00, Cēsīs, Vienības laukumā 1 - viesnīcā „HOTEL KOLONNA Cēsis” , restorāna Alexis zālē.

Dalību seminārā lūgums pieteikt pa tālruni 64122868 vai e-pastu:

Aplūkot e-pastu
. Taču gaidīts ir ikviens interesents – arī tad, ja nebūs iepriekš pieteicies.


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv