Igaunijā norisinājušās Eiropas Darba Dienas 2012

 

Š.g. 28.septembrī  Igaunijā (Tallinā) norisinājās Eiropas Darba Dienu izstāde 2012, kurā bija aicināti piedalīties un dalību ņēma EURES pārstāvji no 12 valstīm - Zviedrijas, Vācijas, Spānijas, Bulgārijas, Lielbritānijas, Latvijas, Ungārijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Somijas, Slovēnijas un Francijas, kā arī pašas organizētāj valsts Igaunijas, bez tam dalībai aicināti tika vairāki Igaunijas un Eiropas valstu darba devēji, kā arī Igaunijas – Europass, Slimokase, Darba inspekcija, Ieņēmumu un muitas dienests, Sociālās apdrošināšanas dienests u.c.

 

Eiropas Darba Dienas gada tirgus 2012 tika plaši apmeklēts, kopumā ap 5000 interesentu.
EURES Latvija izstādes stendā apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem, Latvijas darba devēju piedāvājumu - aktuālajām vakancēm Latvijā un īsu to aprakstu angļu valodā, kā arī interesenti tika informēti par NVA mājas lapas CV un vakanču portālā un Eiropas darba mobilitātes portālā publiskoto. Kopumā stenda apmeklējums vērtējams labi, apmeklētāji bija ieinteresēti sākot no mazkvalificētu darbu vakancēm līdz augstu kvalificētiem darba piedāvājumiem un to atalgojumiem, akcentējot uzmanību pierobežu reģionos piedāvātajam, bez tam tika jautāts par dzīves un darba apstākļiem Latvijā, sociālajām garantijām, vidējo atalgojumu valstī u.c. vēršot uzmanību pārrobežu informācijas plūsmai, aktualitātei un pieejamībai, kas būtu noderīga mobilajiem darba meklētājiem, uzņēmumiem un darba devējiem.


Eiropas Darba dienas 2012 Tallina


< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv