Tallinā norisināsies Eiropas Darba dienas 2015

 
Š.g. 17.septembrī Igaunijā, Tallinas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies Igaunijas bezdarba aprosināšanas fonda un EURES Igaunija organizētais Eiropas darba gadatirgus, kas tiek rīkots „Eiropas Darba dienas 2015” ietvaros.

 

Pasākums tiek rīkots ar mērķi veicināt darba mobilitāti Eiropā, informēt Igaunijas darba meklētājus par mobilitātes priekšrocībām un iespējām ES/EEZ valstīs, kā arī savest kopā Igaunijas darba meklētājus ar darba devējiem. 

 

EURES tīkls Latvijā sniegs  informāciju un konsultācijas pasākuma apmeklētājiem par darba tirgus situāciju, darba un dzīvošanas nosacījumiem Latvijā. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par dzīves un darba apstākļiem, pašreizējo darba tirgus situāciju un informāciju par uzņēmējdarbības/biznesa uzsākšanas iespējām, mācību iespējām Latvijā. Interesentiem tiks sagatavota prezentācija par dzīves un darba apstākļiem Latvijā un piedāvāti izdales materiāli par sociālo drošību, informāciju par darba tirgus situāciju un dzīves un darba apstākļiem.

 

Turpretī  18.septembrī norisināsies Igaunijas bezdarba aprosināšanas fonda un EURES Igaunija organizētais Eiropas Darba dienu gadatirgus tiešsaistē, kura mērķis ir piesaistīt kvalificētus darbiniekus. Darba meklētājiem no visas Eiropas būs iespēja tiešsaistē kontaktēties ar darba devējiem, aplūkot pieejamās vakances un piedalīties darba intervijās.

 

Dalība pasākuma ir bez maksas.

 

 

 

 EURES konsultantu dalība darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" ietvaros.

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai šobrīd meklējat darbu?

  Meklēju darbu Latvijā
  Meklēju darbu citās ES valstīs
  Meklēju darbu citur pasaulē
  Nemeklēju darbu

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.04.2020

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv