“#ES manā reģionā” (#EUinmyregion) sociālā tīkla Facebook fotoattēlu konkurss

 

Katru gadu ES iegulda tūkstošus reģionālajos projektos. Kādam taču ir jābūt kaut kur Jūsu tuvumā! Uzņemiet par to lielisku fotoattēlu, un Jūs varētu izbaudīt bezmaksas ceļojumu uz Briseli un fotogrāfiju darbsemināru. Piedalieties konkursā “#ES manā reģionā”, lai iegūtu iespēju uzvarēt.


Picture

 

 

Ar ES reģionālo finansējumu var atbalstīt jebko, sākot ar programmām mazu un vidēju uzņēmumu atbalstam, līdz sabiedriskā transporta uzlabošanai vai atjaunojamas enerģijas daudzuma palielināšanai. Veiciet izpēti un atrodiet iespēju tur, kur Jūs dzīvojat.

 

Jums tikai ir jāizmanto īpaši šim nolūkam izstrādātā lietojumprogramma Eiropas Komisijas Facebook lapā, lai dalītos ar citiem, ko Eiropas pasākumi Jūsu reģionā nozīmē Jums. Augšupielādējiet savas fotogrāfijas par ES finansētu projektu ar redzamu ES karogu un informāciju par finansējumu. To parasti var atrast uz netālu esošā ziņojumu dēļa vai tāfeles.

 

Atcerieties, ka konkurss beidzas 28. augusta pusnaktī (pēc Centrāleiropas laika). Uzvarētāju paziņo 16. septembrī, bet ceļojums uz Briseli ar apmaksātu ceļu un viesnīcu notiek 10.–13. oktobrī.

 

Parādiet mums, ko ES atbalsts nozīmē Jūsu kopienai, un sūtiet fotoattēlus vienu pēc otras! Iepriekšējo uzvarētāju fotoattēlus publicēs sociālajā tīklā Instagram, lai iedvesmotu Jūs un kopumā parādītu ES finansētos projektus. Jūs varat arī iepazīties ar konkursa galeriju šeit.

 

Saistītās saites:

ES reģionālā politika jūsu valstī

Eiropas Komisijas Facebook lapa

 

 

Šī raksta pilno tekstu lasiet EURES portāla jaunumu sadaļā "Uzmanības centrā...", spiediet šeit.

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai Jūs šobrīd meklējat darbu ārvalstīs vai Latvijā?

  Ārvalstīs
  Latvijā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 11.12.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv