Norisināsies pirmais Baltijas valstu tiešsaistes darba gadatirgus “Tava karjera Baltijā”

 

 

Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros. 

 

20.oktobrī norisināsies vēsturē pirmais triju Baltijas valstu Nodarbinātības dienestu un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) kopējs tiešsaistes darba gadatirgus „Tava karjera Baltijā”.

 

No 18.septembra ir atvērta darba meklētāju reģistrēšanās šim gadatirgum: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics

 

Šis darba gadatirgus norisināsies ar EK atbalstu Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu , kurā darba meklētājiem ir pieejamas Baltijas valstu - Latvijas, Igaunijas un Lietuvas darba devēju vakances uz kurām jau šobrīd var pieteikties. Savukārt 20.oktobrī platformā reģistrētie darba meklētāji pieslēdzoties varēs tikties ar darba devēju „virtuālās” darba intervijās darba meklētājiem atrodoties savās mājās vai citur pie datora. Darba intervijas norisināsies angļu, latviešu vai krievu valodā, atkarībā no darba devēja piedāvātajām saziņas valodām.

 

Gadatirgū piedalīsies triju Baltijas valstu – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas darba devēji, lai piesaistītu Baltijas valstu un citu Eiropas valstu kvalificētus speciālistus, kā arī tīkla sadarbības partneri informēs interesentus no ārzemēm par darba un dzīvošanas nosacījumiem, biznesa uzsākšanas iespējām Baltijas valstīs.

 

Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

 

 

Pasākuma norise:

Nosaukums: Tava karjera Baltijā (ang. Fast-Track Career in the Baltics)

Laiks: 2017.gada 20.oktobrī no plkst 11:00 – 15:00

Vieta: Eiropas darba dienu platforma www.europeanjobdays.eu ; https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics

Veids: tiešsaistes darba gadatirgus

Mērķauditorija: - Baltijas valstu darba devēji

- Baltijas valstu un citu Eiropas valstu darba meklētāji ar vidējā un augstākā līmeņa kvalifikāciju

 

Papildu informācija pie pasākuma koordinatoriem Latvijā – Andris Segliņš (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666) un Agija Mickeviča (e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv, tālr. 26645566).

 

Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kura darbību koordinē Eiropas Komisija un kas pārstāv visu Eiropas Savienības dalībvalstu, kā arī Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas un Šveices nodarbinātības dienestus.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.

 

Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti

www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls


 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai šobrīd meklējat darbu?

  Meklēju darbu Latvijā
  Meklēju darbu citās ES valstīs
  Meklēju darbu citur pasaulē
  Nemeklēju darbu

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 24.01.2020

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv