Rēzeknes Tehnikumā notika EURES praktiskais seminārs jauniešiem

 Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

2017.gada 11.okotbrī Rēzeknes tehnikumā notika EURES praktiskais seminārs jauniešiem "E-resursi manai karjerai", kura galvenais mērķis bija izstāstīt, parādīt un aicināt aktīvāk izmantot dažādus karjeras veidošanā noderīgus e-resursus, un semināra laikā kopā ar jauniešiem praktiski darboties un izmēģināt šos resursus.

 

Jaunieši tika informēti par karjeras, brīvprātīgā darba, stažēšanās un darba iespējām Latvijā un citās ES/EEZ valstīs, īpašu uzsvaru liekot uz EURES sniegtajiem droša darba meklēšanas pakalpojumiem un izmantošanai lietderīgiem interneta resursiem par darbspēka, karjeras mobilitātes jautājumiem.

 

Jaunieši varēja arī uzzināt par Nacionālā Europass centra e-resursiem un EUROPASS CV sastādīšanu tiešsaistē. Jauniešu  centra ”Zeimuļs” pārstāve informēja par iespēju iesaistīties brīvprātīgajā darbā, pieteikties dažādiem projektiem un aktuālāko informāciju par dažādiem pasākumiem Rēzeknē. Tā pat viena no tēmām bija par Projektubanka.lv, pastāstot jauniešiem kā realizēt savas idejas saņemot kolektīvo finansējumu vai kā palīdzēt citiem realizēt savas idejas, ziedojot un atbalstot citu projektus.

 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai šobrīd meklējat darbu?

  Meklēju darbu Latvijā
  Meklēju darbu citās ES valstīs
  Meklēju darbu citur pasaulē
  Nemeklēju darbu

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 24.01.2020

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv