Darba devēji aicināti pieteikt vakances darba gadatirgum Tallinā 24. septembrī

  EURES konsultantu dalība darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" ietvaros.

 

2019. gada 24. septembrī Tallinā (Igaunijā) norisināsies Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda un Igaunijas EURES tīkla organizētais  “Darba un Karjeras gadatirgus”.

 

Viens no pasākuma mērķiem ir nodrošināt tikšanās vietu uzņēmumiem, kam nepieciešams darbaspēks, ar privātpersonām, kas meklē darbu. Plānots, ka pasākumu varētu apmeklēt ap 3500 cilvēku.

 

Latvijas darba devēji tiek aicināti iesniegt savu vakanču sludinājumus, kurus varētu piedāvāt pasākuma apmeklētājiem, lai darba devēji varētu atrast sev piemērotākos darbiniekus izstādes apmeklētāju - darba meklētāju vidū. Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darbaspēks ar igauņu valodas prasmēm, un kuriem ir grūtības ar personāla piesaisti Latvijas darba tirgū. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Tallinā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante, kura informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā.

 

Darba devējus, kurus interesē iespēja meklēt potenciālos darbiniekus no Eiropas darba dienas pasākuma apmeklētāju vidus, tiek laipni aicināti sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Ilgu Lausku, rakstot uz e-pastu Ilga.Lauska@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 65435460.


< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv