Darba devējiem ir iespēja piedalīties Eiropas Darba Dienās 2013 Tallinā

 
Šā gada 27.septembrī Tallinā, Igaunijā no plkst. 11.00 – 18.00 norisināsies darba gadatirgus Eiropas Darba Dienas 2013, ko organizē Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonds (Tootukassa) un EURES.

Darba devējiem piedalīšanās šajā pasākumā sniedz lielisku iespēju prezentēt savu uzņēmumu un reklamēt esošās vakances, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem. Pagājušajā gadā darba gadatirgu apmeklēja vairāk nekā 5000 interesentu, ir iespējams apskatīt video rullīti par pasākumu.

Igaunijas EURES komanda darba devējiem piedāvā iespēju ne tikai piedalīties šajā pasākumā, bet arī reklamēt piedāvātās vakances Igaunijas nacionālajās datu bāzēs www.tootukassa.ee, www.eures.ee jau pirms pasākuma, veikt darbinieku atlases procesu, organizēt intervijas ar kandidātiem. Dalība izstādē un EURES piedāvātie pakalpojumi darba devējiem un darba meklētājiem ir bezmaksas.

Ceļa un uzturēšanās izdevumi darba devējiem ir jāsedz pašiem.

Darba devējus, kuriem ir interese piedalīties pasākumā Eiropas Darba Dienas 2013 Tallinā, lūdzam sazināties ar EURES konsultanti Līgu Baufali, rakstot uz e-pastu: Liga.Baufale@nva.gov.lv.

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai šobrīd meklējat darbu?

  Meklēju darbu Latvijā
  Meklēju darbu citās ES valstīs
  Meklēju darbu citur pasaulē
  Nemeklēju darbu

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 12.02.2020

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv