ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.12.2019


EURES konsultanti piedalīsies darba un karjeras izstādē

11. un 12. novembrī Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies 3. Latvijas nacionālā izstāde darbam un karjeras iespējām "Darbs EXPO 2011". Izstādē īpaša uzmanība tiks pievērsta jauniešu iespējām iekļauties darba tirgū un uzņēmējdarbībā. Izstādi sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, interneta personāla atlases uzņēmums "CV Online" un karjeras portāls "Prakse.lv".

 

NVA piedāvā daudzus un dažādus pakalpojumus, kas sociāli aktīvam, zināt un strādāt gribošam cilvēkam palīdzēs integrēties darba tirgū un izveidot veiksmīgu profesionālo karjeru. Izstādes "Darbs EXPO 2011" laikā, NVA speciālisti klātienē interesentus informēs par nodarbinātības atbalsta pasākumiem. Izstādē piedalīsies Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) 15 konsultanti no 9 valstīm - Vācijas, Lielbritānijas, Somijas, Norvēģijas, Dānijas, Nīderlandes, Polijas, Igaunijas un Latvijas, kuri nodrošinās izstādes apmeklētājiem konsultācijas, informāciju par nodarbinātības iespējām, brīvajām darba vietām, kā arī dzīves un darba apstākļiem Eiropas valstīs.

 

Līdzās ekspozīcijai Ķīpsalā būs arī plaša izglītojošu pasākumu programma – konkursu "Pārdošanas Guru 2011" un "Pārdošanas vadības Guru 2011" fināli, improvizētas "Darba intervijas" ar reālu darba devēju un "Karaliskā improvizācijas teātra" aktieru piedalīšanos, atklātais forums "Jauniešu iesaistīšana uzņēmējdarbībā", semināri "Atbalsta iespējas uzņēmējdarbības uzsācējiem", "Mazkapitāla SIA – iespēja jaunajiem uzņēmumiem!", "Ceļvedis darba meklēšanai", praktiskie darbsemināri jauniešiem "Kā izmantot interneta mārketingu jaunu klientu piesaistē?", "Eiropas finansējuma izmantošana uzņēmējdarbības attīstībā" u.c.