ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
22.08.2019


Tiek piedāvāta iespēja strādāt sezonas darbus Parīzes Disnejlendā

Sadarbībā ar Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) pazīstamais izklaides uzņēmums “Disneyland Paris” aicina darba meklētājus pieteikties sezonas darbiem, kas saistīti ar izklaides un atrakciju parka apmeklētāju apkalpošanu. Pretendentiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, jāpārvalda angļu valoda un franču valoda. Papildus valodu zināšanas (vācu, spāņu, itāļu) tiks uzskatītas par priekšrocību. Parīzes Disnejlendai ir vajadzīgi klientu apkalpošanas, ēdināšanas, pārdošanas speciālisti, kā arī apkopēji.

Darba devējs piedāvā darba algu virs 1407 EUR mēnesī, dalītu dzīvesvietu (291 EUR mēnesī), ēdināšanu (2,0 – 3,5 EUR par vienu ēdienreizi), daļēji apmaksā transporta izdevumus nokļūšanai līdz Francijai (līdz 152,42 EUR), kā arī Francijas teritorijā (līdz 75%), nodrošina darba apģērbu un bezmaksas Disneyland parka apmeklējumus. Darba laiks - 35 stundas nedēļā, darba iespējas - sākot no 2012.gada februāra līdz augusta beigām.
Interesentiem darbam Parīzes Disnejlendā jāpiesakās uzņēmuma mājas lapā līdz 2012.gada 29.februārim: http://disneylandparis-casting.com/en/apply?jobid=2099
Atbilstoši kandidāti tiks aicināti uz atlases intervijām ar Disneyland Paris pārstāvjiem  2012.gada 9.martā Rīgā.

Detalizētāka informācija atrodama NVA mājas lapas EURES sadaļā http://www.nva.gov.lv/eures/index.php?cid=7&mid=64 Papildus informāciju var iegūt, arī sazinoties ar EURES konsultanti Latvijā Ilzi Luīzi Gorniku pa tālruni 65435460; e-pasts: IlzeLuize.Gornika@nva.gov.lv

Uzziņai: Disneyland Paris ir pasaulē pazīstams uzņēmums, kurš sastāv no diviem atrakciju parkiem (Disneyland Parks un Walt Disney Studios Parks), septiņām Disney viesnīcām, diviem konferenču centriem, golfa laukuma, izklaides kompleksa Disney Village, 56 atrakciju iespējām, 55 veikaliem, 68 pārtikas un dzērienu tirdzniecības vietām.

 

disney