ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
29.05.2020


Cēsīs notiks starptautisks pasākums „Sezonas darba diena”

20.martā Cēsīs, Cēsu jaunajā pilī, Baznīcas laukumā 1, Cēsu Jaunās pils bēniņu zālē no plkst. 11:00 līdz 16:00 norisināsies starptautisks EURES pasākums „Sezonas darba diena”.

 

Sezonas darba diena tiek organizētas ar mērķi veicināt mobilitāti visā Eiropas Savienībā. Sezonas darba diena ir izcila vieta plānu apspriešanai ar EURES padomdevēju, kā arī iespēja uzzināt vairāk par to, kā EURES var Jums palīdzēt.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespējams saņemt informāciju par sezonas darba piedāvājumiem, darba un dzīves apstākļiem Eiropas Savienības dalībvalstīs. Pasākumā piedalīsies – Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāles, Lielbritānijas, Norvēģijas, Vācijas, Zviedrijas, Lietuvas, Somijas, Nīderlandes Nodarbinātības dienestu eksperti, kā arī pārstāvji no AIC Nacionālā Europass centra.

 

Apmeklējiet šo pasākumu un:

  • iepazīstieties ar EURES padomdevējiem no dažādām valstīm un kuru specializācija ir darbs Eiropā
  • saņemiet Jums piemērotu padomu par sezonas darba meklējumiem Eiropā
  • noskaidrojiet, kā ir dzīvot un strādāt citā Eiropas valstī
  • iepazīstieties ar sezonas darba iespējām

Paņemiet līdzi savu CV kopijas un sagatavojiet daudz jautājumu, kurus vēlaties uzdot EURES padomdevējiem, kas vēlas Jums palīdzēt īstenot Eiropas darba mobilitātes vajadzības.

 

Ieeja pasākumā būs bezmaksas.

 

Papildus informācija, sazinoties ar pasākuma organizatoru NVA Cēsu filiāles vadītāju Z.Meļķi pa tālruni: 64127769 vai e-pastu: Zane.Melke@nva.gov.lv