ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.12.2019


Liepājā un Daugavpilī norisināsies starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”

 

 


NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

7.martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 9.martā viesnīcā „Park Hotel Latgola” Daugavpilī no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”.

 

 

 

 

Arī šogad Liepājā un Daugavpilī tiek rīkoti starptautiskie darba gadatirgi, kur darba devējiem un darba meklētājiem būs lieliska iespēja un vieta, kur satikties, lai vienotos par iespējamo darba uzsākšanu. Darba devēji darba gadatirgus apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas un atlasīt piemērotākos potenciālos darbiniekus. 

Pasākumos darba meklētājiem būs iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju un to pārstāvju (EURES konsultantu) piedāvātajām vakancēm un pārrunāt nodarbinātības iespējas darba intervijās, kā arī saņemt konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, izglītības un studiju, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā.

Vakanču gadatirgū varēs uzzināt arī par Nodarbinātības valsts aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem, iespējām iesaistīties dažādos aktīvajos nodarbinātības pasākumos, saņemt karjeras konsultācijas, iepazīties ar pilsētā aktuālajām vakancēm u.c. Daugavpilī paralēli individuālajām konsultācijām un darba intervijām norisināsies arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu prezentācijām.

 

Darba devējiem un darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

 

Ieguvumi darba devējiem:

 • iespēja veikt darba intervijas ar potenciālajiem darbiniekiem;
 • darba meklētāju vidū atrast sev piemērotākos darbiniekus uz vietas;
 • bez maksas reklamēt savu uzņēmumu;
 • uzzināt par Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsta pakalpojumiem darba devējiem.

 

Ieguvumi apmeklētājiem:

 • tikties ar izstādē pārstāvētajiem darba devējiem;
 • piedalīties darba pārrunās ar potenciālajiem darba devējiem;
 • atrast darbu;
 • saņemt atbalstu CV un motivācijas vēstules sagatavošanai;
 • saņemt vērtīgus padomus veiksmīgai darba intervijai;
 • iegūt informāciju par darba, mācību, biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, Eiropas Savienības/Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs un Šveicē;
 • uzzināt par droša darba meklēšanas principiem;
 • saņemt atbildes par darba mobilitātes jautājumiem no kompetentiem Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu darba mobilitātes ekspertiem – EURES konsultantiem;
 • seminārā uzzināt par darba un dzīves nosacījumiem izstādē pārstāvētajās valstīs;
 • iegūt informāciju par savām tiesībām darba vietā, darba aizsardzības jautājumiem u.c.

 

 

Darba devēju pieteikšanās dalībai „Darbs un karjera 2017”:

 

Aicinām darba devējus piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2017” un aktīvi izmantot tā iespējas! Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots!

 

Darba devēju pieteikuma anketu aizpildīšana līdz 20.02.2017.!:

o       Darbs un karjera 2017 Liepājā- pieteikuma anketa https://goo.gl/forms/Y3J8tokBB0Hd8Z2w2   

o       Darbs un karjera 2017 Daugavpilī- pieteikuma anketa https://goo.gl/forms/AG9FAsaNya4fBaXV2

 

Sīkāka informācija par vakanču gadatirgiem:

o       Liepāja- EURES konsultants Andris Segliņš: e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv ; tālr. 63429422, mob.tālr.26591666.

o       Daugavpils- EURES konsultante Agija Mickeviča: e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv; tālr. 65435460, mob.tālr.26645566.

  

________________________

Informācijai:

 

 • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

 

 • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.

 

 • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

 

 • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.


Saites
:

www.nva.gov.lv/eures- NVA EURES konsultanti

 


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls

 

Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”Liepājā un Daugavpilī  tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.