ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
18.08.2019


NVA un EURES tīkls piedalīsies „Uzņēmēju dienās Latgalē 2017” Daugavpilī

 
NVA un EURES dalība izstādē „Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” Daugavpilī tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.  

 

 

2017.gada 15. septembrī no plkst. 10:00-18:00 un 16.septembrī no plkst. 10:00-17:00,  Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējā izstāde – gadatirgus „Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” Daugavpilī, kuru organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK).

 

 

Pasākumu programmā tradicionāli plānota izstāde, biznesa forums, neformālais vakara pasākums, sestdienā arī kultūras programma uz skatuves zālē, kā arī dažādas Latvijas Labuma aktivitātes. Piedaloties izstādē, uzņēmumam ir iespēja iepazīstināt ar savu produkciju un pakalpojumiem vairākus tūkstošus apmeklētāju gan no Daugavpils, gan visa Latgales reģiona, uzzināt jaunumus par uzņēmējiem aktuālām tēmām biznesa forumā, izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

 

Šogad izstādē liela uzmanība tiks pievērsta nodarbinātības jautājumiem, un uz izstādi tika aicini pieteikties uzņēmumi, kas būtu ieinteresēti informēt par vakancēm un pozicionēt sevi kā potenciālos darba devējus.

 

Arī Nodarbinātības valsts aģentūra (Aģentūra) sadarbībā ar EURES tīklu tiks pārstāvēta „Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”, kur gan darba meklētāji, gan darba devēji tiks informēti par iespēju saņemt informāciju par Aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, un sadarbības iespējām; par vakancēm Latgales reģionā un visā Latvijā; par NVA CV un vakanču portālu, Aģentūras e-pakalpojumiem, par droša darba meklēšanu un informācijas saņemšanu par darba un dzīves apstākļiem Eiropā u.c.

 

Vairāk informācijas šeit.