ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
14.12.2019


25. oktobrī notiks EURES Ziemeļvalstu- Baltijas valstu darba dienas Madridē 2017, Spānijā

 
  NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

2017. gada 25.oktobrī Madridē, Spānijā norisināsies starptautiskais darba gadatirgus “EURES Ziemeļvalstu- Baltijas valstu darba dienas Madridē 2017” [EURES NORDIC - BALTIC JOB DAY MADRID 2017], kuru rīko Spānijas nodarbinātības dienests un EURES Spānija.

 

Latvijas darba devēji tiek aicināti piedalīties pasākumā. Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darba spēks ar spāņu valodas prasmēm. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus.

 

Latvijas darba devējam bez maksas ir iespēja iesaistīties pasākumā:

1) klātienē Spānijā, Madridē (bezmaksas stenda vieta, wifi, interviju telpas); Piedaloties klātienē jārēķinās arī ar dažādām citām izmaksām, piemēram, transporta, izmitināšanas izdevi u.c.

 

2) onlainā- tiešsaistē (bez maksas). Šajā gadījumā darba devējam nebūs nepieciešamības braukt uz Spāniju un darba pārrunas varēs veikt, neizejot no sava biroja, izmantojot speciāla čata funkcijas, kuras tiks aktivizētas 25.oktorbrī. Lai piedalītos, darba devējiem pašiem būs jāpiereģistrējas pasākumam Eiropas darba dienu portālā https://www.europeanjobdays.eu/en/events/eures-nordic-baltic-job-day-madrid-2017. Šeit  var atrast informāciju angļu valodā par darba devēja profila reģistrēšanu Eiropas darba dienu portālā.

 

3) Ja darba devējs nevēlas piedalīties ne klātienē, ne onlainā, tad vakances un informāciju par uzņēmumu varēs izplatīt Latvijas EURES konsultante. Uzņēmumi tiek aicināti iesūtīt vakances un uzņēmuma profilu aprakstus, kas tiks piedāvāti “EURES Ziemeļvalstu- Baltijas valstu darba dienas Madridē 2017” pasākuma apmeklētājiem, ka arī papildus tiks publicēti EURES portālā www.eures.europa.eu , Eiropas Darba dienu portālā https://www.europeanjobdays.eu/, kā arī tiks nosūtīti publicēšanai, Spānijas nodarbinātības dienestam http://www.sepe.es/ .

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Madridē pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante Agija Mickeviča, kas informēs darba meklētājus par darba tirgus situāciju, darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā. 

 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar konsultanti EURES jautājumos:

 Agija Mickeviča, Agija.Mickeviča@nva.gov.lv; tālr.26645566 vai 65435460.

 

Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā. EURES tīklu koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs. NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti Eiropas valstīs.


Saites:

www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti

www.eures.europa.eu– EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls