ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
15.11.2019


Rēzeknes Tehnikumā notika EURES praktiskais seminārs jauniešiemPasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

2017.gada 11.okotbrī Rēzeknes tehnikumā notika EURES praktiskais seminārs jauniešiem "E-resursi manai karjerai", kura galvenais mērķis bija izstāstīt, parādīt un aicināt aktīvāk izmantot dažādus karjeras veidošanā noderīgus e-resursus, un semināra laikā kopā ar jauniešiem praktiski darboties un izmēģināt šos resursus.

 

Jaunieši tika informēti par karjeras, brīvprātīgā darba, stažēšanās un darba iespējām Latvijā un citās ES/EEZ valstīs, īpašu uzsvaru liekot uz EURES sniegtajiem droša darba meklēšanas pakalpojumiem un izmantošanai lietderīgiem interneta resursiem par darbspēka, karjeras mobilitātes jautājumiem.

 

Jaunieši varēja arī uzzināt par Nacionālā Europass centra e-resursiem un EUROPASS CV sastādīšanu tiešsaistē. Jauniešu  centra ”Zeimuļs” pārstāve informēja par iespēju iesaistīties brīvprātīgajā darbā, pieteikties dažādiem projektiem un aktuālāko informāciju par dažādiem pasākumiem Rēzeknē. Tā pat viena no tēmām bija par Projektubanka.lv, pastāstot jauniešiem kā realizēt savas idejas saņemot kolektīvo finansējumu vai kā palīdzēt citiem realizēt savas idejas, ziedojot un atbalstot citu projektus.