ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.02.2020


Liepājā norisināsies starptautisks darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”

Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”  tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 


2018.gada 20.martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst.10:00 līdz 15:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”.  

Darba gadatirgu apmeklēt aicināts ikviens, kurš vēlās saņemt informāciju par darba, mācību un biznesa uzsākšanas iespējām Liepājā, Latvijā un Eiropā. Gadatirgus laikā arī norisināsies profesiju un tehnoloģiju demonstrējumi.

 

Pasākumā tiks pārstāvēti vairāk nekā 50 dalībnieki - darba devēji, mācību un izglītības iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas, Latvijas un citu Eiropas valstu nodarbinātības eksperti un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji.

 

Darba devēji informēs par saviem uzņēmumiem, brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas un atlasīs piemērotākos iespējamos darbiniekus. Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi, kā AS „UPB”, SIA „Lauma Fabrics”, SIA „Jensen Metal”, SIA “AE Partner”, AS “Lido”, SIA “Lāči”, SIA Heisterkamp Transport Latvija, BPO Services, Maxima Latvija u.c. Tāpat Nacionālo bruņoto spēku stendā būs iespējams uzzināt par militārās karjeras iespējām un piedāvājumiem.

 

Kopumā darba gadatirgū būs pieejamas vairāk nekā 700 NVA reģistrētās un pasākuma darba devēju piedāvātās vakances.

 

Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz darba gadatirgu ņemt līdzi savu CV.

 

Darba gadatirgū „Darbs un karjera 2018” darbosies NVA stends, kura apmeklētāji varēs iepazīties ar aktuālajām vakancēm, saņemt speciālistu informāciju un konsultācijas par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos.

 

Šogad darba gadatirgū tiks pārstāvētas arī mācību un izglītības iestādes, tāpēc apmeklēt pasākumu īpaši tiek aicināti jaunieši un arī viņu vecāki, lai iepazītos ar kursu un studiju piedāvājumiem un topošo speciālistu pieprasījumu darba tirgū.

Savukārt pie ārvalstu – Čehijas, Igaunijas, Itālijas, Nīderlandes, Slovākijas, Vācijas un Zviedrijas Nodarbinātības dienesta EURES tīkla pārstāvjiem būs iespējams uzzināt informāciju par pašreizējo darba tirgus situāciju, nodarbinātības un studiju iespējām, darba tiesībām šajās valstīs.

Ieeja pasākumā bez maksas.


22.martā starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018” norisināsies Daugavpilī.

________________________
Uzziņa: 

  • EURES ir 32 Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kuru koordinē Eiropas Komisija (EK).
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.

Saites: 
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti 
www.eures.europa.eu – EURES Eiropas darba mobilitātes portāls