ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
15.10.2019


EURES konsultācijas

 

 


EURES konsultanti reģionos (apmeklētāju pieņemšana)

Rīgas reģions

Juris Liepiņš,

EURES konsultants

NVA Rīgas reģionālā filiāle,

Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV-1050,

1.stāvs, 116.kab.

Tālr. 67210189

E-pasts:  Juris.Liepins@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

 



Kurzemes reģions

Andris Segliņš,

EURES konsultants

NVA Liepājas filiāle,

Graudu iela 50, Liepāja, LV-3401

Tālr.: 63429422

E-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Latgales reģions

Ilga Lauska

EURES konsultante


 

NVA Daugavpils filiāle,

Varšavas iela 18, Daugavpils, LV-5404

Tālr.: 65435460

E-pasts: Ilga.Lauska@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Evija Borisova

EURES konsultante

NVA Rēzeknes filiāle,

Atbrīvošanas aleja 155, Rēzekne,     LV-4604

Tālr.: 64607812

E-pasts: Evija.Borisova@nva.gov.lv

 

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Vidzemes reģions

Zane Meļķe

EURES konsultante



NVA Cēsu filiāle,

Pļavas iela 3a, Cēsis, LV-4101

Tālr.: 64127769

E-pasts: Zane.Melke@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

EURES administrācija Rīgā (klientus nepieņem)

Līga Baufale,

Projekta vadītāja -

EURES koordinatore


ES fondu projektu departaments

K.Valdemāra 38-k1,

Rīgā, LV-1010

Tālr. 67870976

E-pasts: Liga.Baufale@nva.gov.lv


Ilze Luīze Mihailova,

Vecākā eksperte -

EURES koordinatores

asistente

 

 


ES fondu projektu departaments

K.Valdemāra 38-k1,

Rīgā, LV-1010

Tālr. 67870976

E-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv