ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.02.2020


IT talantiem iespēja iesaistīties projektā “Karjeras medības Tallinā”


IT talantiem, kuri ir atvērti darba pieredzei Igaunijā, ir iespēja pieteikties projektam “Karjeras medības Tallinā” [angļu valodā "Career Hunt Tallinn"]līdz 2018.gada 23.septembrim un vinnēt 5 dienu visaptverošu karjeras ceļojumu uz Tallinu. Projekta oficiālais rekrutēšanas partneris Jobbatical izskatīs visus pieteikumus un labākie kandidāti tiks uzaicināti piedalīties tiešsaites pārrunās. 2 top kandidāti katram darba piedāvājumam tiks uzaicināti uz Igauniju 5 dienu pieredzes gūšanā, kurā ietvertas gala darba intervijas un jautras aktivitātes. Vislabākie saņems darba piedāvājumu.

 

Plašāka informācija par pieteikšanos: https://careerhunt.eu/

Informācijas lapa par projektu:

 

Par projektu:

 

  • Projekts paver iespēju 20 augsti kvalificētiem tehnoloģiju talantiem, kuri ir gatavi pārcelties uz Igauniju, atbraukt un piedzīvot bezgalīgas iespējas, kuras nodrošina igauņu IT tehnoloģiju joma, pirms speciālists izlēmis pārcelties uz Igauniju. Tā pat būs iespēja iepazīstieties ar igauņu tehnoloģiju līderiem, satikt potenciālo jauno darba devēju un komandu, izpētīt radošos IT tehnoloģiju centrus un veltīt laiku, lai izbaudītu šo slēpto paradīzi. Visi lidojumi un naktsmītnes būs bez maksas.

 


  • Projektā iesaistījušies12 inovatīvi uzņēmumi, kas piedalīsies karjeras medībās Tallinā,meklējot pieredzējušus ārvalstu talantus, lai strādātu pie aizraujošiem projektiem.

 

  • Nedēļas laikā Igaunijā (no 2018. gada 28. novembra līdz 2. decembrim) notiks klātienes darba pārrunas. Jaunajiem IT talantiem būs iespēja saņemt bezmaksas piekļuvi vietējiem tehnoloģiju pasākumiem, apmeklēt NATO kiberaizsardzības centru, satikties ar veiksmīgākajām/ liela kapitāla IT tehnoloģiju startapa  kompānijām, iespējamiem darba devējiem un komandām.