ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.02.2020


NVA un EURES tīkls piedalīsies „Uzņēmēju dienās Latgalē 2018” Rēzeknē

 

 

Dalība izstādē tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros

 

2018.gada 21. septembrī no plkst. 10:00-18:00 un 22.septembrī no plkst. 10:00-17:00,  Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4 norisināsies ikgadējā izstāde “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”, kuru organizē uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu un Rēzeknes pilsētu.

 

Pasākumu programmā tradicionāli plānota izstāde, biznesa forums un citas aktivitātes. Šogad pasākums tiks veidots ar mērķi iepazīstināt apmeklētājus ar reģionā esošajām darba vietām un palīdzēt uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu. Tā būs iespēja uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiks sagaidītas nākotnē. Šogad izstādē liela uzmanība tiks pievērsta nodarbinātības jautājumiem, un uz izstādi tika aicini pieteikties uzņēmumi, kas būtu ieinteresēti informēt par vakancēm un pozicionēt sevi kā potenciālos darba devējus.

 

Arī Nodarbinātības valsts aģentūra (Aģentūra) sadarbībā ar EURES tīklu tiks pārstāvēta „Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”, kur gan darba meklētāji, gan darba devēji tiks informēti par iespēju saņemt informāciju par Aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, un Aģentūras e-pakalpojumiem; uzzināt par sadarbības iespējām; iepazīties ar aktuālajām vakancēm Rēzeknē, Latgales reģionā un visā Latvijā; uzzināt par Aģentūras CV/vakanču portāla izmantošanas priekšrocībām; saņemt karjeras konsultācijas, uzzināt par droša darba meklēšanu ES/EEZ valstīs un saņemt informāciju par darba un dzīves apstākļiem Eiropā u.c.

 

Vairāk informācijas šeit: http://chamber.lv/index.php/lv/content/notikumi/2365