ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
14.07.2020


10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019”


 

Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.


NVA Daugavpils filiāle un EURES piedalīsies NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 10. un 11.maijā norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētās izstādes „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” ietvaros.

NVA Vakanču gadatirgus Daugavpilī ir lieliska iespēja Latgales reģiona darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Tāpat apmeklētājiem tiks sniegta informācija par EURES tīklu un tā sniegtajiem pakalpojumiem: noderīga informācija par atgriešanos Latvijā, Eiropas darba mobilitātes portāla sniegtās iespējas, par darba un dzīvošanas nosacījumiem Latvijā un citās Eiropas valstīs, par Eiropas sociālās drošības koordinēšanas un starpvalstu nodokļu jautājumiem kā arī par tiesībām un pienākumiem, uzturoties citā Eiropas valstī.

 

NVA Vakanču gadatirgus Daugavpils Olimpiskajā centrā darbosies divas dienas: 10.maijā tas būs atvērts darba meklētājiem no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet 11.maijā – no plkst. 10.00 līdz 17.00.