ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
15.09.2019


Eiropas tiešsaistes pasākumam „Darbs un karjera Latvijā” reģistrējušies aptuveni 50 darba devēji un 600 darba meklētāji


 


 

2019. gada 26.septembrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu rīkos starptautisku tiešsaistes darba dienu „Darbs un karjera Latvijā”, piedāvājot Latvijas darba devējiem iespēju atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus, bet darba meklētājiem  – darbu Latvijā.

 

 

Šobrīd Eiropas darba dienu platformā jau ir reģistrējušies aptuveni 50 darba devēju, kuri piedāvā 947 brīvas darba vietas ar atalgojums virs EUR 1000, pārstāvot tādas nozares kā Informācijas Tehnoloģiju pakalpojumi (SIA, Tet, SIA mtc Riga, Cognizant Latvia, SIA Visma Labs, SIA Tieto Latvia, Evolution Latvia, Amber Studios, AS Emergn Latvia), rūpniecība un ražošana (SIA Logitech Production, SIA Stenders, AS Valmieras stikla šķiedra, SIA Dižozols plus, SIA Polipaks, SIA Dinair Filton, SIA SSI Schaefer, SIA Severstal Distribution, SIA Stiga RM), metālapstrādes pakalpojumi (SIA LSEZ Trelleborg Wheel Systems Liepaja), pārtikas ražošana (SIA Meat Union, SIA Orkla Latvia), būvniecība (SIA Skonto PREFAB un SIA Skonto Plan Ltd), apdrošināšanas pakalpojumi (BTA Baltic Insurance Company), viesmīlības pakalpojumi (SIA Tiamo grupa, SIA Mogotel, AC Hotel by Marriot Riga), medicīnas pakalpojumi (Vidzemes slimnīca,  VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, MFD veselības grupa, SIA Jelgavas poliklīnika), drošības un apsardzes pakalpojumi (SIA Securitas Latvia, AS G4S Latvia), mežsaimniecības pakalpojumi (AS Latvijas valsts meži), mājokļa labiekārtošanas pakalpojumi un preces (SIA Krassky, SIA Paul Mason Properties/IKEA), transporta pakalpojumi (SIA Rīgas satiksme, ), mazumtirdzniecība (SIA Stockmann, VITA mārkets, Circle K Business Centre, SIA Swecon), uzņēmējdarbības attīstības pakalpojumi (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) un citi pakalpojumi (SIA Ventspils naftas termināls, AS Daugavpils lokomatīvju remonta rūpnīca, SIA Amplexor Latvia, SIA Transcom Worldwide Latvia, SIA Your Move, SIA Eugesta), darbu piedāvā arī Nacionālie bruņotie spēki.

 

Savus profilus ir izveidojuši ari Nodarbinātības valsts aģentūra, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Valsts darba inspekcija, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas Latgales plānošanas reģiona un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji, lai pasākuma dienā sniegtu nepieciešamās konsultācijas dalībniekiem.

 

Dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējušies 555 darba meklētāji, kuri regulāri saņem paziņojumus par jaunu darba devēju un vakanču reģistrāciju platformā.


Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

 

Aicinām darba devējus jau tagad reģistrēties Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu piemērotu darbinieku atrašanai, publicēt vakances un ievietot prezentācijas sava uzņēmuma starptautiskās atpazīstamības veicināšanai.  Savukārt darba meklētājus Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu aicinām reģistrēties jau tagad, lai pieteiktios vēlamajai vakancei un ar darba devēju saskaņotu darba intervijas laiku. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība tiešsaistes pasākumā 26.septembrī būs pieejama no jebkura datora vai viedierīces ar interneta pieslēgumu.

 

Lai piedalītos tiešsaistes darba dienā, ir jāreģistrē profils Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu) un jāpiesakās pasākumam „Darbs un karjera Latvijā”  (https://www.europeanjobdays.eu/en/events/job-and-career-latvia-2019).

 

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos darba meklētājus, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

 

Pasākumā piedalīsies arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Valsts darba inspekcijas pārstāvji, kuri atbildēs uz reģistrēto lietotāju jautājumiem par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, sociālajām garantijām u.c.

 

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move.

 

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar Eiropas darba dienas EURES koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālr. 67870976) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

 

Uzziņai:

  • Eiropas darba dienu platforma www.europeanjobdays.eu ir izveidota 2013.gadā, un to koordinē Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls un Eiropas Komisija.
  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt tos darba devējus un darba meklētājus, kuri vēlas izmantot Eiropas darba mobilitātes iespējas.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā.

 


Papildu informācija par pasākumu pie Latvijas koordinatoriem:

 

Ilze Luīze Mihailova (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālr. 67870976)

Andris Segliņš (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422)

 

Reģistrācijas kārtību darba devējiem var apskatīt šeit

Reģistrācijas kārtību darba meklētājiem var apskatīt šeit