Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

20.oktobrī Rēzeknē notiks NVA Vakanču gadatirgus

 

Šī gada 20.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāles telpās (Atbrīvošanas alejā 155, Rēzeknē) norisināsies Vakanču gadatirgus, lai klātienē un vienuviet varētu satikties darba devēji un darba meklētāji. Darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Vakanču gadatirgus darbosies no pulksten 10.00 līdz 13.00.
NVA informēja Saeimu par skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi

 

Šī gada 19.septembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne un Pakalpojumu departamenta direktore Eva Lossane piedalījās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēdē, kur informēja deputātus par NVA īstenotā skolēnu nodarbinātības pasākuma norisi šovasar.
NVA piedalīsies forumā "Valsts atbalsta biznesu", kas norisināsies piecās Latvijas pilsētās

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalīsies forumā "Valsts atbalsta biznesu", ko šī gada septembrī un oktobrī piecās Latvijas pilsētās rīko Ekonomikas ministrija (EM), Attīstības finanšu institūcija Altum (Altum) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), piedāvājot uzņēmējiem vienuviet visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai. Forumā piedalīsies vairāk nekā 20 iestādes, organizācijas, kā arī komercbankas.
Rīgā un Talsos NVA informēs par ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” atbalsta pasākumiem

 

Šī gada 19.septembrī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālās filiāles telpās (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā) notiks seminārs nevalstiskajām organizācijām un sociālo dienestu darbiniekiem par ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” aktivitātēm.
Aicinām balsot par atsaucīgiem un laipniem NVA darbiniekiem

 

Aicinām Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientus piedalīties Valsts kancelejas rīkotajā laba servisa kustības kampaņā valsts pārvaldē un balsot par atsaucīgiem, laipniem un zinošiem NVA darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.
Iesaisties – novērtē atsaucīgus klientu apkalpošanas speciālistus valsts iestādēs!

 

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē jau trešo gadu pēc kārtas aicina iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!
Reirs piedalās augsta līmeņa konferencē „Darba nākotne”

 

Trešdien, 13. septembrī, labklājības ministrs Jānis Reirs un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone piedalījās Igaunijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros notiekošajā augsta līmeņa konferencē "Darba nākotne" par pārmaiņām un e-risinājumiem nodarbinātības, sociālās drošības un prasmju attīstības jomā.
Vairāk nekā 700 darba meklētāju apmeklēja Vakanču gadatirgu Jelgavā

 

Vairāk nekā 700 darba meklētāju 12.septembrī Jelgavā apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkoto Vakanču gadatirgu, kurā 31 darba devējs piedāvāja vairāk nekā 350 aktuālās brīvās darba vietas. Vakanču gadatirgū, kas norisinājās Jelgavas Tehnikuma telpās, darba meklētāji varēja vienuviet klātienē tikties ar darba devējiem, pārrunāt nodarbinātības iespējas, piedāvātā darba specifiku, nosacījumus un karjeras izaugsmes perspektīvas.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 25.septembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

Līdz 20.septembrim darba devēji aicināti pieteikties dalībai „Livonijas darba tirgū Valka - Valga 2017"

 

Šī gada 28.septembrī Valkas kultūras namā (Valkā, E.Dārziņa ielā 8) norisināsies „Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2017", kas tiek rīkots Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas novada domes un Valgas pilsētas domes īstenotās “INTERREG Estonia-Latvia” programmas projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
9022
Rīgas reģ.:
 
3610
Vidzeme:
 
794
Kurzeme:
 
1795
Zemgale:
 
1233
Latgale:
 
1590

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv