Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

NVA darbinieces saņem Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā

 

30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti atzinīgi novērtēja iedzīvotāji, 7.decembrī svinīgā ceremonijā Ministru kabinetā saņēma Ministru prezidenta Pateicības rakstus. Atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū bija trīs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces. Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā saņēma NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, NVA Madonas filiāles koordinējošā eksperte Elīna Krupko un NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatore Antra Šolka. Pateicības rakstus pasniedza Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš.
Pasniegs balvas atsaucīgākajiem valsts iestāžu darbiniekiem

 

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 7. decembrī, svinīgā ceremonijā pasniegs Klientu apkalpošanas gada balvu “Teicams piemērs 2016” trim atsaucīgākajiem valsts pārvaldes darbiniekiem un vienai iestādei, par kuriem iedzīvotāji šogad atdevuši visvairāk balsu.
Turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, arī šogad Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”.

Labākie trīs darbinieki un viena iestāde saņems klientu apkalpošanas gada balvu “Teicams piemērs 2016”. Tāpat Ministru prezidenta Pateicības rakstus saņems vēl 27 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti un atsaucību uzteica iedzīvotāji. Kopumā 2016. gada kampaņas laikā saņemtas 2739 balsis par valsts iestādēm un to darbiniekiem visā Latvijā.

Saeimā diskutē par ekonomiskās neatkarības veicināšanu cilvēkiem ar invaliditāti

 

Saeimā piektdien, 2.decembrī, norisinājās ikgadējā diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”, kuras uzmanības centrā šogad bija jautājumi par ekonomiskās neatkarības veicināšanu, īpašu vērību pievēršot nodarbinātībai un uzņēmējdarbības attīstībai.
Diskusiju atklāja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, labklājības ministrs Jānis Reirs un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča.
Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” godināti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, īpašā ceremonijā tika godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas.


Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 2.decembrī

 

Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēdzas Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes 6.sanāksme, kurā tika skatīti aktuālākie nodarbinātības dienestu darbības jautājumi, ka arī jaunās Eiropas Komisijas iniciatīvas nodarbinātības jomā.
Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 1.decembrī

 


Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē ietvaros notiekošajā Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē uzmanība tiek pievērsta četriem prioritāriem jautājumiem: ekonomiski spēcīga Eiropa, moderns vienotais darba tirgus, ilgtspējīga politika migrācijas un patvēruma jomā un globālos procesos iesaistīta Eiropa. Nodarbinātības veicināšanas jautājums ir visu Eiropas valstu darba kārtībā, nodarbinātību ietekmē arī demogrāfiskā situācija Eiropā, tāpēc nepieciešama aktīva rīcība dažādās jomās.
Forums “Atbalsts uzņēmējiem” 1.decembrī norisinās Smiltenē, bet 6.decembrī - Jelgavā

 

Piecās Latvijas pilsētās novembrī un decembrī norosinās forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. 1.decembrī forums “Atbalsts uzņēmējiem” reģiona uzņēmējus pulcē Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas ielā 1, Smiltenē), bet 6.decembrī tas norisināsies Jelgavā - Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, kas atrodas Svētes ielā 33 . Foruma darba laiks: no pulksten 10:00 līdz 16:00. Dalība forumā - bezmaksas.
Nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes sanāksme Bratislavā

 

Šī gada 1. un 2.decembrī Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā norisinās Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē rīkotā Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksme, kurā Latviju pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone.
Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Īpašā ceremonijā tiks godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā. Pasākumā, kas notiks starptautiskās brīvprātīgo dienas priekšvakarā, tik sveiktas arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas. Svinīgā ceremonija, kurā piedalīsies arī labklājības ministrs Jānis Reirs, notiks sestdien, 3. decembrī plkst. 16.00, Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas telpās.
Pēc profesionālās un neformālās izglītības programmu apguves šī gada 10 mēnešos darbā iekārtojušies 9 310 NVA reģistrētie bezdarbnieki

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) bezdarbniekiem un darba meklētājiem piedāvā iespēju mācīties, iesaistoties Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta «Atbalsts bezdarbnieku izglītībai» pasākumos. Projekta ietvaros iespējams apgūt profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas, kā arī apmeklēt īsos kursus, seminārus un lekcijas konkurētspējas paaugstināšanai.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv