Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Arī šoruden NVA rīko Atvērto durvju dienu personām ar invaliditāti uzņēmumos

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai akcijā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti  uzņēmumos”, piedāvājot darba meklētājiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba vidi. Šogad akcija norisināsies no 17. līdz 28.septembrim.


NVA aicina darba devējus līdz 27.augustam pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

 

Līdz šī gada 27.augustam piecpadsmit Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs darba devēji var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.1/15/I/001) ietvaros. Tā ir iespēja piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, subsidētajās darba vietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus un saņemot ESF finansiālu atbalstu. Pieteikšanās subsidēto darba vietu izveidei noris NVA filiālēs Alūksnē, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Talsos, Valmierā un Ventspilī.
Uzsāks informatīvo kampaņu “Zaļā gaisma gados stiprajiem”

 

Lai vairotu gados vecāko nodarbināto vērtību darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ESF projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” ietvaros uzsāk informatīvo kampaņu “Zaļā gaisma gados stiprajiem”. Tās mērķis ir mazināt iesīkstējušus stereotipus un uzsvērt gados vecāko nodarbināto priekšrocības darba tirgū, iedrošināt darba devējus un palīdzēt tiem noturēt pirmspensijas vecuma darbiniekus, kā arī stiprināt izpratni, ka gadi un tajos uzkrātā dzīves pieredze ir vērtīgs resurss.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 27.augustam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

NVA Rīgas reģionālā filiālē aicina darba devējus līdz 24. augustam pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai jauna nodarbinātības pasākuma ietvaros

 

NVA aicina darba devējus līdz 24. augustam pieteikties Rīgas reģionālajā filiālē bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai, saņemot sākotnējo atbalstu darba vietas izveidei un bezdarbnieka ievadīšanai darbā, piedaloties jauna NVA pasākuma īstenošanā valsts speciālā budžeta ietvaros.
NVA īsteno jaunu pasākumu bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbinātības atbalstam

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) valsts speciālā budžeta ietvaros ir uzsākusi jauna pasākuma „„Pasākums noteiktām personu grupām” bez darba algas dotācijas bezdarbniekiem” īstenošanu, lai sniegtu atbalstu darba devējiem darba attiecību uzsākšanai ar bezdarbnieku ar invaliditāti, nodrošinot sākotnējo atbalstu darba vietas izveidei un bezdarbnieka ievadīšanai darbā.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 13.augustam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
2018.gada 1.pusgadā 1 840 bezdarbnieki attālināti mācījās rakstīt motivācijas vēstuli un sagatavoties darba intervijai, 9 255 bezdarbnieki tiešsaistē ieguva zināšanas finanšu pratībā

 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētie bezdarbnieki, darba meklētāji un citi interesenti var jebkurā viņiem vēlamā laikā attālināti iemācīties, kā pareizi rakstīt motivācijas vēstuli un sagatavoties darba intervijai, izmantojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros izstrādāto elektroniskās apmācības moduli “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai”, kas ir pieejams NVA tīmekļvietnē. Lai izmantotu šo e-apmācības pakalpojumu, jāautorizējas portālā latvija.lv, bet attālinātās apmācības noslēgumā ir jāizpilda zināšanu pārbaudes tests. Pārbaudes testi ir pieejami tad, kad ir iepazīts viss e-apmācības materiāla saturs.
NVA direktora vietniece un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja apmeklēja Zinātkāres centru “ZINOO Rīga”

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Aiga Balode un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Ieva Hahele 27.jūlijā apmeklēja Zinātkāres centru “ZINOO Rīga”, kurā NVA sadarbības partneris biedrība "Latvijas zinātnes centru apvienība" šovasar nodarbina sešus skolēnus projektu asistenta profesijā.
NVA direktore apmeklēja Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, lai ar darba devēju un skolēniem pārrunātu skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone, NVA direktora vietniece Aiga Balode un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Ieva Hahele 25.jūlijā apmeklēja Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, lai reālajā darba vidē iepazītos ar skolēnu darbu un skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi pārrunātu ar darba devējiem un pašiem skolēniem. Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir viens no aktīvākajiem NVA sadarbības partneriem skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanā. Vairāki iepriekšējās vasarās nodarbinātie jaunieši ir kļuvuši par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza darbiniekiem, un tagad paši ir darba vadītāji zooloģiskajā dārzā nodarbinātajiem skolēniem. Šīs vasaras brīvlaikā Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs skolēniem ir izveidojis vairāk nekā 30 valsts līdzfinansētu darba vietu, jauniešiem piedāvājot iespējas izmēģināt savas spējas lauksaimniecības palīgstrādnieka, mākslīgo būvju palīgstrādnieka un apsarga profesijās.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv