Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA 19. martā uzsāks darba devēju pieteikumu pieņemšanu skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai

 


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles 2018.gada 19. martā uzsāks darba devēju pieteikumu pieņemšanu skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2018.gada vasarā. Pieteikties dalībai pasākumā darba devējs varēs tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņš plāno izveidot darba vietu skolēnam. Pieteikumus varēs iesniegt elektroniski, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu, vai klātienē NVA filiālē.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 13. martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus, darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Vajadzīgos darbiniekus darba devēji var atrast NVA Vakanču gadatirgos

 

Jau piekto gadu pēc kārtas Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.
2017. gadā NVA ir veikusi 3819 apmācību un nodarbinātības pasākumu kvalitātes pārbaudes

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) būtiski pilnveidoja pakalpojumu kvalitātes uzraudzību pasākumu norises vietās. Lai pakalpojumi klientiem būtu kvalitatīvi, efektīvi, bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspēju darba tirgū veicinoši, NVA regulāri veic visu pasākumu īstenotāju pakalpojumu un sadarbības izvērtēšanu, tostarp tiek veiktas pastiprinātas apmācību pasākumu apmeklētības kontroles pārbaudes un analizēti dati par apmācību norises laika, dokumentu iesniegšanas termiņu un citu sadarbības nosacījumu ievērošanu.
NVA karjeras konsultācijas pērn tika sniegtas 750 ieslodzījumā esošām personām

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne piedalījās Tieslietu ministrijas rīkotajā preses konferencē par sabiedrības iesaisti kriminālsodu izpildē “Drošākai sabiedrībai”.

Lielākā daļa ieslodzīto ir darbspējīgā vecumā, tādēļ, lai palīdzētu ieslodzītajiem pēc soda izciešanas termiņa iekļauties darba tirgū, kopš 2016. gada decembra Ieslodzījumu vietu pārvalde (IeVP) īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū”, kurā līdzdarbojas arī NVA.

“Ēnu diena” Nodarbinātības valsts aģentūrā

 

14. februārī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) norisinājās “Ēnu diena”. Skolēni “ēnoja” gan NVA pārvaldē Rīgā, gan filiālēs Alūksnē, Daugavpilī, Dobelē, Liepājā, Ludzā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Saldū un Valmierā, iepazīstot dažādu NVA amatpersonu un speciālistu ikdienas darbu. “Ēnas” sekoja NVA direktorei, galvenajai grāmatvedei, NVA filiāļu vadītājiem, karjeras konsultantiem, nodarbinātības aģentiem un citiem NVA darbiniekiem. Lai jaunieši varētu labāk iepazīties ar NVA darbību, viņiem tika sagatavota arī “Ēnu dienas” prezentācija par NVA misiju, struktūru, funkcijām, uzdevumiem un pakalpojumiem, īpaši uzsverot karjeras pakalpojumus, kā arī atbalstu skolēniem un jauniešiem.
NVA aicina darba devējus līdz 27. februārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
NVA informē sadarbības partnerus par ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” aktivitātēm

 

15.februārī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās (Pasta iela 1, Jēkabpils), 21.februārī Gulbenes novada domes telpās (Gulbene, Ābeļu iela 2) un 27.februārī Tukuma Sociālā dienesta telpās (Tukums, Šēseles iela 3) Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko semināru nevalstiskajām organizācijām un sociālo dienestu darbiniekiem par ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” aktivitātēm.


Turpinās darba devēju aptauja, lai sagatavotu darba tirgus īstermiņa prognozes 2018.gadam

 

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar SIA “RAIT Custom Research Baltic” turpina darba devēju aptauju, lai sagatavotu darba tirgus īstermiņa prognozes 2018.gadam.

Aicinām darba devējus aktīvi iesaistīties aptaujā un sniegt atbildes uz anketas jautājumiem! Aptaujas veicēji ar darba devējiem sazināsies un jautājumus uzdos gan elektroniski, gan pa tālruni. Aptauja norisināsies līdz 21.februārim.

NVA direktore apmeklēs Liepāju

 

Šī gada 14. februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un direktora vietniece Aiga Balode apmeklēs Liepāju, lai ar Liepājas amatpersonām un uzņēmējiem klātienē apspriestu pilsētai aktuālos nodarbinātības jautājumus un sadarbību ar NVA.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv