Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ar Eiropas fondu atbalstu uzlabos Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumu pieejamību

 
Lai padarītu klientiem pieejamākus Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) sniegtos nodarbinātības pakalpojumus, Labklājības ministrija (LM) ir atbalstījusi pirmo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta ieviešanu. Līdz ar to tuvākajā laikā NVA slēgs līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta īstenošanu.

Projekta ietvaros NVA filiālēs paredzēts izveidot  datorizētu, brīvi pieejamu pašapkalpošanās staciju, kur jebkurš interesents varēs piekļūt apjomīgai datu bāzei. Pakalpojumu varēs izmantot jebkurš interesents - gan bezdarbnieks, gan cilvēks, kas vienkārši vēlas atrast labāku darbu. Līdzīgi darba informācijas punkti tiks veidoti arī ārpus NVA.

Tāpat NVA lielākajos apkalpošanas centros tiks ieviesta elektroniskā klientu uzskaites sistēma, lai optimizētu klientu plūsmu un cilvēkiem noslogotākajās stundās nebūtu jāstāv „dzīvajā rindā".

Lai uzlabotu klientu ērtības un telpu pieejamību, plānots rekonstruēt atsevišķas NVA filiāles. Tāpat paredzēts ieviest jaunus elektroniskos pakalpojumus, piemēram, reģistrēšanās bezdarbnieka un darba meklētāja statusam, pieteikšanās bezdarbnieku apmācībai.

NVA sniegto pakalpojumu pilnveidei LM ar ERAF atbalstu plāno ieguldīt gandrīz 3 miljonus latu. Līdz 85% no projekta izmaksām segs ERAF, bet pārējo - valsts budžets

LM ir viena no ES fondu apsaimniekošanas institūcijām, kas atbild par projektu atbilstību nozares politikai un nodrošina efektīvu struktūrfondu līdzekļu izmantošanu nodarbinātības un sociālās iekļaušanas jomā. No 2008. līdz 2013.gadam ar 21 ES fondu līdzfinansēta projektu konkursa aktivitāšu palīdzību labklājības nozarē plānots iegultīt 93,4 miljonus latu no ESF un 11,7 miljonus latu no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.


Informāciju sagatavoja:
Liene Zvereva,
LM Komunikācijas departamenta
sabiedrisko attiecību speciāliste
67021666, 26519920   
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv