Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem NVA pasniedz Ziemassvētku dāvanas

 
Piedaloties Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu rīkotajā Ziemassvētku labdarības akcijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieki četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem sagādāja dāvanas – grāmatas, rotaļlietas, attīstības spēles, flomasterus, krāsas, zīmuļus, higiēnas preces, dziju, saldumus u.c. Visiem četriem aprūpes centriem tiek dāvināti arī par NVA darbinieku saziedotajiem līdzekļiem nopirktie televizori un DVD atskaņotāji.

„Gadu mija ir laiks, kad jāpadomā arī par tiem, par kuriem ikdienas steigā aizmirstam padomāt. Katram no mums ir jāizdara vēl kas labs šajā gadā, lai mēs kļūtu stiprāki, atbildīgāki un dāsnāki. Mūsu kolektīvs no sirds ir sarūpējis Ziemassvētku veltes, ar ko vēlamies iepriecināt aprūpes centru iemītniekus,” – uzsver NVA direktore Baiba Paševica.

17.decembrī NVA pārstāvji Ziemassvētku dāvanas nogādāja aprūpes centram „Ropaži” Rīgas rajonā. 18.decembrī plkst. 10.00 Ziemassvētku dāvanas tiks pasniegtas cilvēkiem, kas dzīvo aprūpes centrā „Ķīši” Tukuma rajona Jaunsātu pagastā. Savukārt plkst. 13.00 Jelgavas rajona Vilces pagastā dāvanas saņems aprūpes centra „Ziedkalne” ļaudis. 19.decembrī NVA Ziemassvētku dāvanas dosies uz Gulbenes rajonu, lai plkst. 11.00 iepriecinātu Litenes aprūpes centra iemītniekus.

 
 


< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv