Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

NVA rīkoja tikšanos ar “Nienhaus&Lotz Lettland” darbiniekiem

 

Šī gada 3.maijā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Gulbenes filiāle organizēja tikšanos ar šūšanas uzņēmuma “Nienhaus&Lotz Lettland” darbiniekiem, lai informētu viņus par valsts atbalsta iespējām bezdarba gadījumā. Konsultācijas sniedza arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts darba inspekcijas (VDI) speciālisti.

Uz tikšanos bija atnākuši 103 SIA „Nienhaus&Lotz Letland” darbinieki, tādēļ konsultatīvs pasākums notika Gulbenes novada domes mazajā zālē. NVA, VDI un VSAA pārstāvji informēja par valsts atbalstu bezdarba gadījumā un pakalpojumiem, ko var saņemt, zaudējot darbu.

Piedalīties sarunā ar „Nienhaus&Lotz Letland” darbiniekiem bija uzaicināta Krāslavas šūšanas uzņēmuma SIA "Nemo" īpašniece Inga Zemdega-Grape, viņa plāno jau maija vidū Gulbenē atvērt šūšanas cehu, kurā varētu nodarbināt 40 cilvēkus. NVA Gulbenes filiāles pārstāvis informēja par aģentūrā reģistrētajām vakancēm, kā arī par darba devējiem, kuri uzrunāti pieņemt darbā bijušās SIA „Nienhaus&Lotz Letland” šuvējas, taču piedāvātās darba vietas ir citos novados.

NVA, VSAA, VDI un Gulbenes novada domes pārstāvji atbildēja uz daudziem jautājumiem, ko uzdeva SIA „Nienhaus&Lotz Letland” darbinieki. Liela interese bija par NVA reģionālās mobilitātes atbalsta pasākumu un bezdarbnieka pabalsta saņemšanas nosacījumiem.

Atgādinām, ka darba zaudēšanas gadījumā darba ņēmējiem ir jāreģistrējas NVA bezdarbnieka statusa saņemšanai. NVA Gulbenes filiālē kā bezdarbnieki šobrīd jau ir reģistrējušies vairāk nekā 100 bijušo uzņēmuma „Nienhaus&Lotz Letland” darbinieku.  

NVA bezdarbniekiem un darba meklētājiem piedāvā informāciju par brīvajām darba vietām, karjeras konsultācijas, konkurētspējas paaugstināšanas pasākumus, nodarbinātības pasākumus. NVA reģistrētie bezdarbnieki var izmantot iespējas pārkvalificēties vai apgūt jaunam darbam vajadzīgās zināšanas un prasmes, iesaistoties NVA profesionālajā vai neformālajā apmācībā. Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmas ļaus paaugstināt jau esošu kvalifikāciju vai apgūt jaunu profesiju, kas ir pieprasīta darba tirgū, bet neformālās izglītības ietvaros tiek apgūtas mūsdienu darba tirgū pieprasītās papildus prasmes, piemēram, svešvalodas un datorprasmes.

Tie darba ņēmēji, kuri atradīs jaunu darbu attālāk no deklarētās dzīves vietas, var pieteikties dalībai NVA reģionālās darba mobilitātes programmā un darba tiesisko attiecību pirmo četru mēnešu laikā saņemt kompensāciju transporta izdevumiem vai telpu īrei. NVA piedāvā arī atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai. Detalizētāk ar NVA pakalpojumiem bezdarba gadījumā var iepazīties aģentūras interneta vietnes sadaļā "Klientiem".

 

 

 
 
 

 

 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8873
Rīgas reģ.:
 
3540
Vidzeme:
 
776
Kurzeme:
 
1777
Zemgale:
 
1213
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv