Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

NVA ar darba devējiem Daugavpilī apsprieda sadarbības stratēģiskos mērķus un uzdevumus

 

Apzinoties darbaspēka nodrošinājuma būtisko nozīmi uzņēmumu attīstībā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šobrīd izstrādā jaunu stratēģiju sadarbībai ar darba devējiem. Lai izzinātu darba devēju viedokļus un ierosinājumus, šodien, 7.jūlijā, plkst. 11.00 Daugavpils pilsētas domes sēžu zālē notika reģionālo diskusiju cikls „Nodarbinātības valsts aģentūras stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem”.

 

Diskusijā piedalījās 21 interesents, tai skaitā, Daugavpils pašvaldības pārstāvji, LTRK, Latgales plānošanas reģiona un uzņēmēju pārstāvji, kā arī masu mediji.

 

NVA informēja par plānoto stratēģiju sadarbībai ar darba devējiem. Darba devēji novērtēja šādu iespēju informācijas un ideju apmaiņai, kā arī šī bija laba iespēja uzzināt, kādus pakalpojumus darba devējiem sniedz NVA, lai risinātu jautājumu par kvalificēta darba spēka piesaisti.

Pirmā apaļā galda diskusija notika 28.jūnijā Jelgavā, kurā piedalījās 16 Zemgales reģiona darba devēji, uzņēmēju asociāciju un apvienību, kā arī pašvaldību pārstāvji.

Nākamā diskusija „Nodarbinātības valsts aģentūras stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem” notiks 21.jūlijā Saldū.

 

 

 

 

 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8872
Rīgas reģ.:
 
3540
Vidzeme:
 
775
Kurzeme:
 
1777
Zemgale:
 
1213
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv