Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Noslēgusies jauniešu bezdarbnieku iesaiste pasākumā ”Atbalsts pašnodarbinātības vai uzņēmējdarbības uzsākšanai”

 

 

 

ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001
PROJEKTS LĪDZFINANSĒTS JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS
 

 

Ir noslēdzies Eiropas Sociālā fonda (projekta „Jauniešu garantijas” pasākums „Atbalsts pašnodarbinātības vai uzņēmējdarbības uzsākšanai”, kura mērķis bija sniegt konsultatīvus un finanšu atbalsta pasākumus, kas palīdz jauniešiem uzsākt komercdarbību vai pašnodarbinātību un veiksmīgi darboties izvēlētajā jomā ne mazāk kā divus gadus.

 

Kopā 2016.gadā ES fondu projekta „Jauniešu garantijas” pasākuma ”Atbalsts pašnodarbinātības vai uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros atbalstīti 40 biznesa plāni.

 

Pārstāvētākās nozares ir pārtikas produktu un dzērienu ražošana un ēdināšana, skaistumkopšana un veselība. Kā arī populārākās biznesa idejas tiek realizētas interjera un dizaina priekšmetu ražošanā, apģērbu un aksesuāru ražošanā, rotaļlietu ražošanā u.c. nozarēs.

 

Pasākumā tika iesaistīti Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrētie jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kuriem ir profesionālā vai augstākā izglītību uzņēmējdarbības, biznesa vadības vai citā tām pielīdzināmā jomā vai jomā, kurā plānots uzsākt komercdarbību vai pašnodarbinātību.

 

Pasākuma laikā jaunieši bezdarbnieki saņēma nepieciešamo palīdzību un atbalstu uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai - konsultācijas biznesa plāna sagatavošanai, izstrādāšanai un īstenošanai, komercdarbības dotāciju biznesa plāna īstenošanai – līdz EUR 3000 un pirmajos sešos mēnešos dotāciju valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā.

 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8872
Rīgas reģ.:
 
3540
Vidzeme:
 
775
Kurzeme:
 
1777
Zemgale:
 
1213
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv