Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Saldū notiek diskusija „NVA stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem”

 

21.jūlijā Saldus novada pašvaldības sēžu zālē (Avotu ielā 12, Saldū) Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko tikšanos ar reģiona darba devējiem, vietējo pašvaldību un apmācību iestāžu pārstāvjiem, lai apspriestu līdzšinējo sadarbību un tās pilnveidošanas iespējas. Aģentūru diskusijā pārstāv  NVA Pakalpojumu departamenta direktore Eva Lossane, NVA Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vadītāja Andra Dietlava un NVA Saldus filiāles vadītāja Inta Briede. Pulksten 12.00 diskusijas dalībnieki apmeklē SIA „66 NORTH BALTIC” ražotni.

 

Viens no NVA stratēģiskajiem virzieniem ir mērķtiecīgas un efektīvas sadarbības attīstība ar darba devējiem un pašvaldībām, bez kuru aktīvas līdzdalības nav iespējama nodarbinātības veicināšana vietējā līmenī - pilsētās, novados un pagastos. NVA šobrīd izstrādā jaunu stratēģiju sadarbībai ar darba devējiem un organizē reģionālo diskusiju ciklu „Nodarbinātības valsts aģentūras stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem”, lai izzinātu darba devēju viedokļus un ierosinājumus. Šajās diskusijās piedalās reģiona darba devēji, uzņēmēju asociāciju un apvienību, kā arī pašvaldību pārstāvji. Diskusija ar Zemgales darba devējiem notika 28.jūnijā Jelgavā, savukārt Latgales reģiona uzņēmēji piedalījās diskusijā 7.jūlijā Daugavpilī.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11379
Rīgas reģ.:
 
4843
Vidzeme:
 
1133
Kurzeme:
 
2082
Zemgale:
 
1587
Latgale:
 
1734

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv