Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

"Vakanču karuselī" Vērmanes dārzā darbosies NVA stends

 
Sestdien, 27. augustā, Rīgas Vērmanes dārzā norisināsies „Vakanču karuselis”, kurā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). „Vakanču karuseļa” apmeklētāji varēs saņemt informāciju par brīvajām darba vietām, kas ir reģistrētas NVA Rīgas reģionālajā filiālē, uzzināt par dažādiem pakalpojumiem, kurus aģentūra piedāvā darba meklētājiem, bezdarbniekiem un darba devējiem. NVA stenda apmeklētājiem būs iespēja tikties ar karjeras konsultantu un noskaidrot ar karjeras veidošanu saistītos jautājumus. "Vakanču karuselī" piedalīsies arī darba devēji, kas darba meklētājiem klātienē piedāvās aktuālās vakances.

Pasākuma laikā norisināsies biedrības „Patvērums „Drošā māja”” organizētā informatīvā diena trešo valstu pilsoņiem, lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar mūsu valsts kultūru un tradīcijām, kā arī informētu par pieejamajiem pakalpojumiem un informatīvajiem resursiem. Biedrības „Patvērums „Drošā māja”” informatīvā diena notiks Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta „Informācijas centrs imigrantiem” ietvaros. Trešo valstu pilsoņi tiks informēti par nodarbinātības un sociālo pakalpojumu iespējām, saņems konsultācijas par sociāliem un juridiskiem jautājumiem. Par bēgļu un personu ar alternatīvo statusu iespējām iekļauties Latvijas darba tirgū informēs NVA projekta “Bēgļu un alternatīvo statusu ieguvušo personu integrācija Latvijas darba tirgū” koordinējošais eksperts.

"Vakanču karuseļa" apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izglītojošās interaktīvajās akcijās, radošajās darbnīcās, spēlēs un citās aktivitātēs. "Vakanču karuseļa" norises laiks - no 11:00 līdz 17:00.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11329
Rīgas reģ.:
 
4814
Vidzeme:
 
1128
Kurzeme:
 
2073
Zemgale:
 
1580
Latgale:
 
1734

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv