Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Inese Kalvāne noslēdz darbu NVA un sāks pildīt Valsts kontroles padomes locekles amata pienākumus

 

Šodien Saeima apstiprināja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktores Ineses Kalvānes kandidatūru Valsts kontroles padomes locekles amatam, līdz ar to Inese Kalvāne noslēdz darbu NVA un sāks pildīt jauna amata pienākumus.

 

NVA direktores amatā I.Kalvāne tika iecelta 2012.gada maijā, bet pirms tam - no 2008. līdz 2012.gadam - viņa vadīja NVA Pakalpojumu departamentu. Uz NVA I.Kalvāne atnāca no Labklājības ministrijas, kur no 2004. līdz 2008.gadam strādāja Strukturālās politikas nodaļas vadītājas un ES struktūrfondu departamenta direktora vietnieces amatos. No 1998. līdz 2004.gadam I.Kalvānes darba vieta bija Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) - sākumā viņa vadīja VSAA Ogres filiāli, bet no 2001. līdz 2004.gadam strādāja VSAA ģenerāldirektora vietnieces amatā.

 

NVA I.Kalvāne vada vairāk nekā 4 gadus. Šajā laikā aģentūra pilnveidoja sadarbību ar darba devējiem, attīstīja pakalpojumus klientiem, īpašu uzmanību pievēršot jauniešu bezdarbnieku, ilgstošo bezdarbnieku, bezdarbnieku ar invaliditāti un vecāka gadagājuma bezdarbnieku konkurētspējas paaugstināšanai un iekļaušanai darba tirgū. Tika veiksmīgi pabeigti 2007.-2013. gada plānošanas perioda Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekti un uzsākta 2014.-2020. gada plānošanas perioda projektu īstenošana, to skaitā vērienīgas Eiropas Savienības programmas „Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumi. NVA ir ieviesta bezdarbnieku profilēšana, izstrādāta jauna Stratēģija sadarbībai ar darba devējiem, visos valsts reģionos rīkoti „Vakanču gadatirgi” un īpašas lauksaimniecības vakanču akcijas, lai darba meklētāji klātienē varētu satikties ar darba devējiem, atjaunots skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums. Liekot uzsvaru uz efektīvu sadarbību ar darba devējiem, šajos gados tika panākts, ka būtiski palielinājies NVA reģistrēto vakanču skaits, turklāt tagad, reģistrējot NVA vakanci, darba devējs norāda arī algas apmēru. Darba tirgus prognožu e-rīkā NVA piedāvā iedzīvotājiem ne tikai informāciju par nākamajos 12 mēnešos pieprasītākajām profesijām reģionu griezumā, bet arī informāciju par piedāvāto vidējo atalgojumu šajās profesijās katrā reģionā. Strādājot NVA direktores amatā, I.Kalvāne lielu uzmanību veltīja aģentūras IT sistēmu attīstībai un e-pakalpojumu klāsta paplašināšanai, tostarp, padarot elektroniski pieejamu iesniegumu bezdarbnieka statusa iegūšanai.

 

Savā darbā NVA I. Kalvāne ir augstu vērtējusi nozīmīgo sadarbību ar pašvaldībām un valstis iestādēm, darba devējiem, sociālajiem partneriem un nevalstiskajām organizācijām, lai attīstītu un piemērotu NVA pakalpojumus sabiedrības vajadzībām reģionos.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8872
Rīgas reģ.:
 
3540
Vidzeme:
 
775
Kurzeme:
 
1777
Zemgale:
 
1213
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv