Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Klientu apkalpošanas gada balva valsts pārvaldē "Teicams piemērs 2016" – novērtē un pasaki paldies tiem, kam klientu apkalpošana ir ikdiena!

 
Valsts pārvalde – tie ir cilvēki, kuri sabiedrībai nodrošina svarīgus pakalpojumus un kuri grib palīdzēt uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Īpaši svarīgi ir ne tikai attīstīt valsts pārvaldes klientu apkalpošanas kultūru, bet arī pateikties tiem, kuriem teicama klientu apkalpošana ir ikdiena!

Arī šogad Valsts kanceleja turpina “Laba servisa kustības” kampaņu “Teicams piemērs 2016”, kas norisināsies no 17. oktobra līdz 17. novembrim. Ikvienam iedzīvotājam būs iespēja novērtēt valsts iestāžu darbiniekus, izmantojot balsošanas rīku vietnē www.mazaksslogs.gov.lv, kā arī mobilajā lietotnē “Futbols”.

Klientu apkalpošanas gada balvu katru gadu pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, kā arī vienai valsts iestādei, kura ieguvusi vislielāko pozitīvo balsu skaitu. Teicams serviss slēpjas darbinieku attieksmē, tādēļ kampaņas mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.

Apbalvojuma centrālais elements ir latviešu tautas zīme Auseklis - rīta zvaigznes simbols. Tas atspoguļo gaismas uzvaru, kas caurstrāvo pozitīvu, gaišu un valstisku attieksmi, sniedzot iedzīvotājiem valsts pārvaldes pakalpojumus.
Gada balvas “Teicams piemērs 2016” apbalvošana ceremonija norisināsies 2016. gada 7. decembrī, plkst. 14.00.

Aicinām novērtēt iestādes un to darbiniekus, līdz 2016. gada 17. novembrim aizpildot anketu šajā vietnē http://www.mazaksslogs.gov.lv/futbols/noverte-valsts-iestades-darbu/ vai mobilajā lietotnē "Futbols".< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv