Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA darbinieces saņem Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā

 

30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti atzinīgi novērtēja iedzīvotāji, 7.decembrī svinīgā ceremonijā Ministru kabinetā saņēma Ministru prezidenta Pateicības rakstus. Atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū bija trīs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces. Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā saņēma NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, NVA Madonas filiāles koordinējošā eksperte Elīna Krupko un NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatore Antra Šolka. Pateicības rakstus pasniedza Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš.

 

Atgādinām, ka arī šogad, turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, Valsts kanceleja iedzīvotājus aicināja balsot par atsaucīgākajiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”, balsojuma gaitā tika saņemtas 2739 balsis.

 

 

 

NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģenti Jadvigu Bajaruni klienti raksturoja kā izcilu darbinieci, laipnu, saprotošu, atsaucīgu un pretimnākošu, ar kuru vienmēr patīkami sadarboties.  

 

 

 

Par NVA Madonas filiāles koordinējošo eksperti Elīnu Krupko balsotāji rakstīja - viņa ir laipna, kompetenta, atsaucīga un ļoti izpalīdzīga darbiniece, kas pamana un palīdz izlabot vissīkākās neprecizitātes dokumentos.

 

 

 

NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatori Līvānos Antru Šolku balsotāji raksturojuši kā ļoti atbildīgu un atsaucīgu darbinieci, kura vienmēr sniedz labus padomus un prot izskaidrot klientam visus interesējošos jautājumus.

 

 

 

Detalizētāka informācija par atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku godināšanu Ministru kabinetā, ceremonijas videoieraksts un fotogrāfijas skatāmas šeit: http://mk.gov.lv/lv/aktualitates/pasniedz-balvas-2016-gada-atsaucigakajiem-valsts-parvaldes-darbiniekiem 

 

 

 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11329
Rīgas reģ.:
 
4814
Vidzeme:
 
1128
Kurzeme:
 
2073
Zemgale:
 
1580
Latgale:
 
1734

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv