Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

LM un NVA vadības pārstāvji apmeklē Valmieru un Cēsis

 


Šī gada 9.decembrī Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece, LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone apmeklē Valmieru, Cēsis un Amatas novadu.

 

Reģionālās vizītes laikā Valmierā ieplānots SIA “ANJ Finanses” apmeklējums, šis uzņēmums sadarbībā ar NVA ir izveidojis vairākas subsidētās darba vietas. Savukārt Cēsīs LM un NVA vadības pārstāvji viesosies Koprades centrā, kur darbojas un pulcējas aktīvie cēsnieki. Tā ir vieta, kur satiekas dažādu jomu profesionāļi, kur tiek dibināti jauni kontakti, rodas jaunas idejas un sadarbības projekti. Cēsu Koprades centrs piedalās NVA īstenotajā ESF projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā.”

 

Reģionālās vizītes ietvaros paredzēta tikšanās ar Amatas novada domes priekšsēdētāju Elitu Eglīti, kā arī apspriede ar NVA Valmieras un Cēsu filiāļu darbiniekiem.

 


 

 


 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11329
Rīgas reģ.:
 
4814
Vidzeme:
 
1128
Kurzeme:
 
2073
Zemgale:
 
1580
Latgale:
 
1734

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv