Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Apkopoti darba devēju aptaujas rezultāti

 

Lai izzinātu darba devēju viedokli un pilnveidotu Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pakalpojumus, šī gada novembra beigās NVA Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļa veica elektronisko darba devēju aptauju, kurā piedalījās 432 respondenti. NVA bija svarīgi noskaidrot, kā darba devēji vērtē līdzšinējo sadarbību ar aģentūru, piedāvāto pakalpojumu klāstu, to efektivitāti, piemērotību un atbilstību darba devēju vajadzībām.

 

Apkopotie aptaujas rezultāti liecina, ka 94% respondentu līdzšinējo sadarbību ar NVA vērtē pozitīvi. Vairums darba devēju, kas bija izmantojuši NVA pakalpojumus, bija ar tiem apmierināti, tikai 3% bija neapmierināti vai ne gluži apmierināti. Aptaujas dati liecina, ka vispieprasītākie NVA pakalpojumi ir darbinieku atlase ar NVA filiāļu palīdzību, CV un vakanču portāls, valsts līdzfinansējuma saņemšana subsidēto darba vietu nodrošināšanai bezdarbniekiem, skolēnu nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā u.c.

 

97% aptaujāto uzskata, ka NVA darbinieki ir profesionāli un kompetenti speciālisti, kas spēj sekmīgi komunicēt un sadarboties. Darba devēji augstu ir novērtējuši NVA darbinieku komunikācijas un sadarbības prasmes – 90% aptaujas dalībnieku ar tām ir pilnībā apmierināti un apmierināti, 8% drīzāk apmierināti un 2% ne gluži apmierināti un neapmierināti. Ar darbinieku prasmēm nodrošināt praktisku palīdzību 84% respondentu ir apmierināti un pilnībā apmierināti, 10% drīzāk apmierināti un 6% ne gluži apmierināti un neapmierināti.

 

Aptaujas dalībnieki iesaka aktīvāk ieinteresēt darba devējus NVA pakalpojumu izmantošanā un aktivizēt sadarbību ar darba devējiem reģionos. Darba devēji uzskata, ka būtu jāpilnveido pakalpojumu pieejamība, jāsamazina administratīvais slogs, jālieto vienādas un nemainīgas veidlapu formas, kā arī jāpaplašina elektroniskās saziņas iespējas, tostarp, lietot elektronisko parakstu, lai noslēgtu līgumu. Darba devēji norāda, ka pirms bezdarbnieka iesaistes nodarbinātības pasākumā būtu rūpīgi jāizvērtē viņa motivācija iegūt prasmes konkrētā profesijā un vēlme turpināt darba attiecības ar darba devēju.

 


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11334
Rīgas reģ.:
 
4818
Vidzeme:
 
1128
Kurzeme:
 
2073
Zemgale:
 
1581
Latgale:
 
1734

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv