Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Labklājības ministrs un NVA direktore tikās ar Jelgavas darba devējiem

 
Piektdien, 7. aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone apmeklēja Jelgavu un Jelgavas novadu. Reģionālās vizītes laikā notika tikšanās ar Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada darba devējiem, kā arī apmeklēts uzņēmums "Dinex Latvia" Raubēnos, kas ražo izplūdes sistēmas un filtrus kravas mašīnām, autobusiem un industriālajiem spēkratiem.


Tiekoties ar uzņēmējiem, J.Reirs un E.Simsone apsprieda aktuālos nodarbinātības jautājumus, informēja par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem un atbalsta pasākumiem darba devējiem, īpašu uzmanību pievēršot valsts līdzfinansētajam skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumam, darba deveju pieteikšanās kuram jau ir sākusies.

J.Reirs aicināja darba devējus aktīvi iesaistīties skolēnu nodarbināšanā vasaras brīvlaikā. Ministrs uzsvēra, ka, piedāvājot skolēniem darba iespējas vasarā, darba devēji veic sociāli nozīmīgu ieguldījumu - viņi palīdz jauniešiem savlaicīgi, jau skolas gados, sagatavoties darba tirgum un veidot praktisku izpratni par darba vidi un profesijām. Ministrs teica, ka ļoti svarīgi ir piesaistīt jauniešus Latvijas darba tirgum, lai viņi, darba gaitas izsākot, paliktu strādāt Latvijā, nevis dotos darba meklējumos ārpus valsts. Nodarbinot skolēnus vasaras brīvlaikā, uzņēmēji parāda, ka viņiem rūp Latvijas jaunieši un viņu nākotne.

 

Ministrs ir saņēmis ļoti pozitīvas atsauksmes no darba devējiem, kuri jau ir piedalījušies NVA īstenotajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā, labas atsauksmes saņemtas arī no skolēniem un viņu vecākiem. Daudzi darba devēji, kas piedāvā skolēniem darbu vasarā, dara to atkārtoti, jo pārliecinājušies, ka tā ir iespēja ne vien iegūt motivētu un centīgu darbinieku vasaras mēnešos, bet arī iespēja izaudzināt savam uzņēmumam noderīgus darbiniekus nākotnē. Pirmā darba pieredze ir ļoti nozīmīga ikvienam, tas ir ceļa sākums uz turpmākās profesionālās karjeras izveidi.

 

Notika arī diskusija, kuras laikā labklājības ministrs un NVA direktore ar darba devējiem apsprieda līdzšinējo sadarbību NVA nodarbinātības pasākumu īstenošanā, kā arī darba devēji izteica savus ierosinājumus sadarbības pilnveidošanai.   

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8844
Rīgas reģ.:
 
3529
Vidzeme:
 
772
Kurzeme:
 
1771
Zemgale:
 
1205
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv