Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Sagatavots ziņojums “Darba tirgus īstermiņa prognoze 2017.gadam: darba devēju aptauja”

 

Eiropas Sociālā fonda projekts nr.7.1.2.2/16/I/001 “Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide”

 

 

Lai izzinātu darba tirgus vajadzības un iegūtu darba tirgus īstermiņa prognožu sagatavošanai nepieciešamos datus, šī gada sākumā notika darba devēju aptauja, ko Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzdevumā veica SIA “GfK Custom Research Baltic”. Darba devēju aptauja tika rīkota Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” ietvaros.

Aptaujā tika noskaidrots, kādās profesiju grupās un kurā reģionā tuvākajā gadā darba devēji plāno izveidot jaunas darba vietas vai likvidēt esošās darba vietas, vai nomainīt darbiniekus rotācijas kārtībā. Darba devēju aptaujā tika noskaidrots arī ilgstoši neaizpildīto vakanču skaits uzņēmumos vai iestādēs pēdējā gada laikā, identificējot profesiju grupas, kurās ir bijušas ilgstoši neaizpildītas vakances, kā arī vakanču neaizpildīšanas iemeslus. Papildus informācijai par darbavietu izmaiņām aptaujā tika noskaidrots arī uzņēmējdarbības situācijas vērtējums darba devēju skaitījumā, kā arī informācija par nepieciešamajām papildus prasmēm jaunajiem darbiniekiem un darbinieku piesaistes metodēm.

Apkopojot 2 682 uzņēmumu un iestāžu sniegto interviju datus, ir sagatavots ziņojums “Darba tirgus īstermiņa prognoze 2017.gadam: darba devēju aptauja”, kuru var izlasīt šeit.

 

 

Paldies visiem, kas piedalījās aptaujā!

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8731
Rīgas reģ.:
 
3462
Vidzeme:
 
760
Kurzeme:
 
1757
Zemgale:
 
1194
Latgale:
 
1558

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv