Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Reirs piedalās augsta līmeņa konferencē „Darba nākotne”

 

 

 

 

 

 


Trešdien, 13. septembrī, labklājības ministrs Jānis Reirs un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone piedalījās Igaunijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros notiekošajā augsta līmeņa konferencē "Darba nākotne" par pārmaiņām un e-risinājumiem nodarbinātības, sociālās drošības un prasmju attīstības jomā.

 

“Latvijā e-risinājumi ir valdības politikas un sabiedrisko pakalpojumu neatņemama sastāvdaļa, un tie ir īpaši svarīgi darba apstākļu un sociālās drošības jomā. Mums jābūt atvērtiem novatoriskiem risinājumiem šajā jomā, it īpaši tāpēc, ka e-risinājumi ir tieši saistīti ar nākotnes darba iespējām”, uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

 

Konference pulcē sociālos partnerus, politikas veidotājus, akadēmisko aprindu pārstāvjus un citus ekspertus, lai vērstu uzmanību stratēģiskajai pieejai izmantot iespējas, ko piedāvā digitalizācija, automatizācija, un gatavībai veidot un organizēt darbu tā, lai tas sniegtu vislielāko labumu darbiniekiem, darba devējiem un sabiedrībai kopumā. Svarīgi apzināties, kā cilvēki strādās nākotnē, kā tehnoloģiskie sasniegumi un mainīgā ekonomiskā situācija ietekmēs darba kvalitāti un kvantitāti. Liels uzsvars pasākumā ir uz e-risinājumiem un darbinieku prasmju attīstību šajā jomā. Konferences ietvaros aplūkota arī darba apstākļu un sociālās drošības aktualitāte mūsdienās.


Informāciju sagatavoja:
Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829,

Aplūkot e-pastu

 


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11826
Rīgas reģ.:
 
5114
Vidzeme:
 
1170
Kurzeme:
 
2135
Zemgale:
 
1642
Latgale:
 
1765

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv