Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Aicinām balsot par atsaucīgiem un laipniem NVA darbiniekiem

 
Aicinām Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientus piedalīties Valsts kancelejas rīkotajā laba servisa kustības kampaņā valsts pārvaldē un balsot par atsaucīgiem, laipniem un zinošiem NVA darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.

Balsošana par atsaucīgākajiem valsts pārvaldes darbiniekiem šogad notiek no 14. septembra līdz 12. novembrim, balsošanas anketa jāaizpilda tīmekļvietnē www.mazaksslogs.gov.lv vai mobilajā lietotnē “Futbols”, jau tuvākajā laikā balsošanas biļetenus Jūs varēsiet aizpildīt un iemest arī balsošanas urnās, kas būs izvietotas NVA filiālēs Bauskā, Balvos, Daugavpilī, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Ludzā, Madonā, Preiļos, Rēzeknē, Rīgā un Valmierā. Šajās NVA filiālēs būs pieejami arī balsošanas biļeteni.

Laba servisa kustība ir iniciatīva, ko Valsts kanceleja aizsāka 2015. gadā, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, ko nosaka iedzīvotāju balsojums.

2016.gadā Ministru prezidenta Pateicības rakstus svinīgā ceremonijā Ministru kabinetā saņēma 30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti atzinīgi novērtēja iedzīvotāji. Atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū bija trīs NVA darbinieces. Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā saņēma NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, NVA Madonas filiāles koordinējošā eksperte Elīna Krupko un NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatore Antra Šolka.


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv