Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA publicē skolēnu un darba devēju stāstus par darbu vasarā

 
Ir noslēdzies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotais skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums. Ar NVA atbalstu strādājot pie darba devējiem, skolēni ir apguvuši tās praktiskās zināšanas un iemaņas, kas ļoti noderēs nākotnē, profesionālo karjeru veidojot. Ir iegūtas zināšanas un prasmes, kā ir jāmeklē darbs, jāraksta CV un jārunā darba intervijā, kas ir konkurence darba tirgū, darba vide, darba līguma noslēgšana, darba pienākumi un darba tiesiskās attiecības. Skolēni strādāja veikalos, ēdināšanas uzņēmumos, birojos, kultūras iestādēs, lauksaimniecībā, pašvaldībās un citās darbavietās.

 

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumam noslēdzoties, NVA filiāļu darbinieki par gūtajiem vasaras darba iespaidiem ir aptaujājuši vairākus skolēnus un viņu darba devējus. Skolēnu un darba devēju viedokļus tagad varat lasīt arī Jūs NVA mājaslapā un sociālajos tīklos.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv