Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA darba devējus informē par pakalpojumiem un sadarbības iespējām

 


22. novembrī plkst. 10:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Limbažu filiāles 2.stāva nodarbību telpā (Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos) notiks seminārs sadarbības partneriem “Nodarbinātības valsts aģentūras sadarbība 2017. gadā”.


23. novembrī plkst. 10.00 NVA Rīgas reģionālā filiāle (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā) rīko semināru „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”. Semināra laikā sadarbības partneri tiks informēti par NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES atbalstu darba devējiem, kā arī par bēgļu un alternatīvā statusa ieguvušo personu integrāciju Latvijas darba tirgū.

23.novembrī no plkst. 10:00 līdz 12:00 NVA Valkas filiāles telpās (Raiņa ielā 16, Valkā) notiks seminārs, kurā darba devēji tiks informēti par iespējām iesaistīties Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektos “Jauniešu garantijas”, “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem”, “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai”. Semināra laikā filiāles speciālisti informēs darba devējus par šo projektu aktualitātēm, dalības nosacījumiem un iesniedzamo dokumentu sagatavošanu. Notiks arī diskusija, kurā filiāles pārstāvji uzklausīs darba devēju viedokļus par dalību projektos un ieteikumus turpmākai sadarbībai.

 

23.novembrī plkst. 11:00 Preiļu novada domes 2.stāva sēžu zālē (Raiņa bulvārī 19,Preiļi) notiks seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību vadītāju un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”. Semināra dalībnieki tiks informēti par aktualitātēm nodarbinātības jomā, NVA un Eiropas nodarbinātības tīkla EURES pakalpojumiem. Notiks arī diskusija par NVA nodarbinātības pasākumiem, sadarbības pilnveidošanu un aktualitātēm.

 

23.novembrī no plkst. 10:00 līdz 15:00 NVA Jelgavas filiāles darbinieki piedalīsies Jelgavas novada pašvaldības pasākumā "Biznesa iespēju un iedvesmas diena", kas notiks Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā. Pasākuma laikā darbosies NVA Jelgavas filiāles stends, kurā būs pieejamas konsultācijas un informācija par NVA pakalpojumiem darba devējiem. Pasākums tiek rīkots, lai atbalstītu mazos novada uzņēmējus un motivētu viņus īstenot un attīstīt esošās vai plānotās biznesa idejas.

 


< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv