Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

NVA rīko klientu aptauju

 

No šī gada 29. novembra līdz 13. decembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko klientu aptauju, lai noskaidrotu un izvērtētu bezdarbnieku un darba meklētāju viedokli par NVA darbību un pakalpojumiem. Aptauja norisināsies elektroniski NVA CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/. Klienti e-pastā saņems individuālu NVA uzaicinājumu piedalīties aptaujā.


Viens no aptaujas mērķiem ir noskaidrot klientu viedokli par NVA e-pakalpojumiem. Respondentiem jānovērtē arī NVA darbinieku prasme izskaidrot jautājumus par bezdarbnieka un darba meklētāja tiesībām, pienākumiem un NVA pakalpojumiem. Aptaujā klienti aicināti minēt veidus, kādos tie izmanto NVA pakalpojumus – klātienē vai elektroniski.

 

Iepriekšējos gados atbilžu iesniegšanā aktīvi iesaistījās vairāki tūkstoši respondentu, ne vien izvērtējot NVA pakalpojumus un klientu apkalpošanu, bet arī izsakot priekšlikumus darba kvalitātes uzlabošanai. Arī šogad aptaujas dalībniekus aicinām sniegt ierosinājumus un priekšlikumus par NVA sniegto pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu un pilnveidi.

 

Lai piedalītos aptaujā, ir nepieciešams autorizēties CV un vakanču portālā. Autorizācijai veicamo darbību secība ir šāda:

 

1. Klikšķiniet uz komandpogas CV un vakanču portāls lapas labajā pusē (skat. attēlā apvilkto ar sarkanu)

 

 

2. Pēc tam klikšķiniet uz komandpogas Pieslēgties lapas augšējā labajā stūrī 

 

3. Pēc autorizācijas ar http://www.latvija.lv/ piedāvātajiem veidiem klikšķiniet uz sadaļas PROFILS - ANKETAS un aizpildiet Klientu apmierinātības aptaujas anketu.

 

 

Paldies jau iepriekš par aptaujai veltīto laiku!
 
 
 
 
 
 
 
 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv