Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA Liepājas filiālē viesojās ERASMUS jauniešu apmaiņas projekta dalībnieki

 
2018. gada 12. martā NVA Liepājas filiālē viesojās 37 jaunieši no Latvijas, Polijas, Ukrainas, Serbijas, Grieķijas, Čehijas, Moldovas un Itālijas, kuri Liepājā uzturējās Eiropas Savienības (ES) programmas ERASMUS jauniešu apmaiņas projekta ietvaros.

 

NVA īstenotā ES fondu (ESF) projekta “Jauniešu garantijas” karjeras konsultante Aira Klampe ārvalstu jauniešiem stāstīja par NVA darbību un pakalpojumiem. ERASMUS jauniešu apmaiņas projekta dalībniekus interesēja gan ESF projekta “Jauniešu garantijas” aktivitātes jauniešu nodarbinātības veicināšanā Liepājā un Latvijā kopumā, gan izglītības, nodarbinātības un brīvā laika pavadīšanas iespējas Liepājas pilsētā. Jaunieši iepazinās arī ar NVA tīmekļa vietnē angļu valodā pieejamo informāciju par ESF projektu “Jauniešu garantijas”, noskatījās projekta videoklipu, pārrunāja veiksmes stāstus. Vairāki jaunieši uzdeva jautājumus par darba iespējām Liepājā, kā arī vēlējās uzzināt vairāk par to, kā notiek individuālās karjeras konsultācijas. Tika apspriesti arī CV veidošanas aspekti, jo jaunieši vēlējās salīdzināt viņu valstīs esošo praksi ar darba devēju prasībām Latvijā. NVA Liepājas filiāles viesi stāstīja par situāciju viņu pārstāvētajās valstīs, tostarp par darba tirgū nepieciešamākajām svešvalodām un izglītības nozīmi karjeras izaugsmē.

 

Tikšanās organizatori - "Reģionālās attīstības un sociālo iniciatīvu organizācija "Perspektīva"". ERASMUS jauniešu apmaiņas projekta dalībnieki Liepājā uzturējās no 6. līdz 14. martam, kopā ar organizatoriem viņi bija apmeklējuši Liepājas pilsētas domi, Liepājas Universitāti, muzeju, Karostu u.c.

 

  
 

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv