Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

LM aicina uz preses konferenci par finanšu pratības apmācības moduli

 

 

 

 

 

 

 

 

Labklājības ministrija trešdien, 28. martā, plkst.11.00 Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA), K.Valdemāra ielā 38 k-1, rīko preses konferenci par NVA izstrādāto elektronisko apmācības moduli “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”.

Preses konferencē piedalīsies labklājības ministrs Jānis Reirs, NVA direktore Evita Simsone un sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.

Jauns NVA tiešsaistes pakalpojums – interaktīvais elektroniskās apmācības modulis “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība” sniedz zināšanas par valsts un sociālo budžetu, sociālās apdrošināšanas sistēmas darbošanos, nodokļu nozīmi un to ietekmi uz sociālo garantiju saņemšanas iespējām, to skaitā uz bezdarbnieka pabalsta un vecuma pensijas apmēru. Jauns elastīgas e-apmācības rīks būs pieejams NVA tīmekļvietnē, sniedzot bezdarbniekiem un darba meklētājiem iespēju apgūt finanšu pratību attālināti, bez nepieciešamības klātienē apmeklēt NVA.

 

Līdz šim NVA bezdarbniekiem un darba meklētājiem Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu ietvaros piedāvāja klātienes seminārus par finanšu pratības jautājumiem, tostarp «Ilgstoša bezdarba ietekme uz konkurētspēju darba tirgū un valsts garantētās pensijas apmēru» un «Mājsaimniecības un ģimenes budžeta plānošana, informācija par uzkrājumu veidošanu».

Elektroniskās apmācības moduļa “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība” apguves ilgums ir piecas akadēmiskās stundas, mācību saturā iekļauts gan teorētiskais skaidrojums, gan audio un video materiāli un dialoga simulācijas, gan pašpārbaudes iespējas. Elektroniskās apmācības modulis izstrādāts Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:

Labklājības ministrija  

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv