Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA karjeras konsultanti piedalījās RISEBA Karjeras dienā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 20. aprīlī piedalījās Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA organizētajā Karjeras dienas izstādē, kas norisinājās RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6.

 

Pakalpojuma departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperte Anastasija Maulvurfa un Rīgas reģionālās filiāles karjeras konsultante Inese Markēviča NVA stenda apmeklētājiem sniedza individuālās karjeras konsultācijas un informēja interesentus par NVA e-pakalpojumiem, CV un vakanču portālu, karjeras pakalpojumiem un citiem ar nodarbinātību un karjeras izaugsmi saistītajiem jautājumiem.

 

RISEBA Karjeras dienas apmeklētājus visvairāk interesēja NVA e-pakalpojumi un karjeras testu izpildīšanas iespējas tiešsaistē, NVA reģistrēto brīvo darba vietu piedāvājums, NVA atbalsts darba meklēšanā un pakalpojumi tiem darba ņēmējiem, kuri atgriežas Latvijā no ārvalstīm, kā arī jautājumi, kas skar bezdarbnieka statusa iegūšanu. Individuālajās konsultācijās NVA karjeras konsultanti veica profesionālās piemērotības noteikšanu, palīdzēja CV un motivācijas vēstules sagatavošanā un darba meklēšanas jautājumos.

 

Uzziņa: 2018.gada aprīļa sākumā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē bija 64631 reģistrēts bezdarbnieks, 45% reģistrēto bezdarbnieku ir salīdzinoši zems izglītības līmenis – viņiem ir vispārēja vidējā, pamata izglītība, vai nav pat pamatizglītības. Aprīļa sākumā NVA bija reģistrēti 4 239 jaunieši bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 24 gadiem, jeb 6,6 % no reģistrēto bezdarbnieku kopskaita. Mūsdienīgs jaunietis nevar sūdzēties par informācijas trūkumu, tomēr grūtības izraisa tieši viņam atbilstošas informācijas atlase un iekļaušana sistēmā, kas palīdzētu veidot turpmāko karjeru un dzīvi. Atbalstu var sniegt NVA karjeras konsultants. Labāk izzināt sevi var arī izpildot testus NVA mājaslapas sadaļā „Karjera”.


< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv