Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA darbiniecēm pasniegti Aizsardzības ministrijas Pateicības raksti

 

10. maijā Aizsardzības ministrijas rīkotajā svinīgajā apbalvošanas pasākumā tika godinātas arī divas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces - Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperte Jeļena Šaitere un Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" koordinējošā eksperte Ilona Kalēja. NVA darbiniecēm tika pasniegti Pateicības raksti par atbalstu un sadarbību Latvijas valsts aizsardzības mērķu īstenošanā.

 

           

 

NVA ar Aizsardzības ministriju sadarbojas jau vairākus gadus – NVA eksperti un karjeras konsultanti apmeklē Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vienības visā Latvijā un informē karavīrus par integrācijas iespējām civilajā darba tirgū. Informatīvajos pasākumos karavīriem tiek stāstīts par situāciju Latvijas darba tirgū, darba devēju pieprasītajām profesijām un profesionālajām prasmēm, kā arī par NVA pakalpojumiem dažādām mērķa grupām.

 

Lai karavīri pēc atvaļināšanās no aktīvā dienesta būtu konkurētspējīgi darba tirgū, NVA speciālisti viņiem jau dienesta laikā piedāvā apmeklēt individuālās vai grupu karjeras konsultācijas, izmantot dažādus NVA e-pakalpojumus, kā arī informē par iespēju iesaistīties profesionālās un neformālās izglītības programmu apguvē, ko piedāvā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros, NVA šajā projektā ir VIAA sadarbības partneris.

 

2018.gada maijā semināri "Karavīru sociālās garantijas un integrācijas iespējas civilajā darba tirgū" notiks NBS vienībās Ventspilī (15.maijā), Dobelē (16.maijā), Jelgavā (16.maijā), Kuldīgā (17.maijā). 10.maijā seminārs karavīriem bija norisinājies Liepājā.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS


Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv